Marshall London – Võimendi? Kõlar? Kõrvaklapid? Ei, hoopis telefon.

M arshall on eelkõige tuntud oma võimendite ja kõlarite poolt. Tegemist on ühe ikoonilisime tootjaga antud valdkonnas ning nad on seda teinud juba 53 aastat! Nagu enamus elektroonika tootjad, otsustas ka Marshall ajaga kaasas käia ning tulla välja millegi täiesti ootamatuga – Marshall London nutitelefon!

Marshall London – mis seal siis nii erilist on?

Kuna asja taga on siiski eelkõige muusikalist elamust pakkuv tootja, on ka telefoni eesmärgiks pigem audiofiili soove täitev unelm. Ärge saage meist valesti aru – antud seade suudab ka edukalt teha kõike seda, mida suudavad teised nutitelefonid. Lihtsalt siia on juurde pandud hulgaliselt „Marshall“-i ehk muusikalist väljundit.

Marshall-London-1dds

Marshall London – telefon?

Tegemist on täiesti tavalise ja näitajate poolest keskklassi paigutatud telefoniga. Ekraan on tal 4.7-tolline 720p HD. Protsessoriks on Snapdragon 400, mis võiks olla tunduvalt võimsam, kuid Marshall selgitas, et valik oli tingitud ülekuumenemisest. Nimelt proovitud 615 ja 810 Qualcomm kiibistik kippus antud telefonis üle kuumenema. Mahtu on telefonis 16 GB ning muutmälu 2GB. Lisaks on võimalik kasutada antud telefonis microSD kaarti. Kaamerateks on 8 MP taga ning 2 MP ees ning kasutusel on ka Bluetooth 4.0!

Marshall-London-1444

Marshall London – muusika?

Väliselt on olnud eesmärgiks matkida tuntud Marshalli võimendit. Kasutusel on platsmassist korpus ning kõik ühenduskohad ja nupud on kuldsed. Lisaks on telefonil kaks 3.5 mm kõrvaklapi auku – need töötavad nii väljundina kui ka sisendina. Ehk kuula koos sõbraga kõrvaklappidest muusikat või hoopis laula mõnda viisinooti läbi ühendatud mikrofoni(de) sisse.

Ühele korralikule muusikatelefonile kohaselt on kasutusel 4 kõlarit (kaks üleval, kaks all) ning kaks „noise-cancelling“ mikrofoni. Arvestades telefoni mõõtmeid ja kaalu, on riistavar mahutamisega äärmiselt hästi hakkama saadud (148g ja 9.8 mm).

Kokkuvõtlikult võib õelda, et kui oled muusikalembeline fanatt, siis on see telefon sinu jaoks! Android operatsioonisüsteem on lihtne ning hea ning kaasas olev Marshalli tarkvara annab sulle väga palju võimalusi muusikaga „mängida“. Ainukese miinusena võib välja tuua telefoni jõudluse – arvestades telefonide meeletu arenguga võib see varsti jalgu jääda. Samas on see telefon just muusika gurmaanidele, mitte jõudlust otsivatele kasutajatele.

Seniks kui Marshalli nutitelefon müüki jõuab, vaata ka teisi meie poolt pakutavaid mobiile:

Mobiilid

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy