LG näitab võimeid – 1.1 mm paksune televiisor

J ah, lugesite õigesti, mitte 1.1 cm vaid 1.1 mm! Eelnevalt oma nõgusa 4.3 mm paksuse OLED televiisoriga turule tulnud LG on oma võimeid taaskord ületanud ning tehniliselt viinud TV valdkonna täiesti uuele tasemele.

Eelmise nädala Teisipäeval Lõuna-Koreas tutvustatud kõige uuem ja innovaatilisem televiisor kaalub umbes sama palju kui Macbook Pro (2 kg) ning on 55-tolline! Kahjuks peab küll kohe mainima, et tegemist on töötava konseptsiooniga ning seda imevidinat ei ole võimalik veel nii pea tehnikapoodidest soetada. Siiski näitab antud televiisor, et tehnoloogiliselt on võimalik teha tulevikus kõrglahutusega ekraane, mis on painduvad, õhukesed ja kerge kaaluga.

LG TV

CD/DVD paksune toode kinnitub seina külge magnetilise mati kaudu. See muudab tulevikus antud ekraani sihtrühma palju laiahaardelisemaks kui pelgalt kodune televiisori vaataja – reklaamtahvlina autode, majade jms. küljes.

OLED ekraani eelis on see, et tal pole vaja taustavalgust. Iga LED-piksel suudab ise emiteerida valgust ning see muudabki ekraani üliõhukeseks. Ühe omapärana on LG lisanud RGB (punane-roheline-sinise) kombinatsioonile ka W (valge). See muudab valge eriti kirkaks ja parandab kvaliteeti ning värvide puhtust ekraanil.

Siiski peab tõdema, et antud ekraan ei jõua eeldatavasti taskukohase hinnani niipea. Praegused pakutavad OLED TV ekraanid maksavad tuhandeid eurosi ning viimase USAs tehtud uuringu kohaselt muutuvad hinnad mõistlikuks tavakasutaja jaoks alles 5 aasta pärast. Esialgselt nähakse peamist eelist OLED tehnoloogial väiksemates tehnikavidinates nagu seda on telefonid, digikaamerad, digikellad, tahvlid jms.

Vaata ka LG üliõhukese ekraani tutvustavat videot:

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid televiisoreid:

Telerid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy