LG G4 – teistsuguse välimusega nutitelefon

L G G-seeria telefonidel on olnud läbi aegade üks ühine joon – head komponendid, ebaühtlane viimistlus. See viimane „lihv“ viimistluses on jätnud LG tagaplaanile võrreldes konkurentidega, kuid nüüd proovitakse seda parandada uue lipulaevaga – LG G4.

G-seeria konkureerib Samsung Galaxy S6-ga, iPhone 6-ga ning HTC One M9-ga. Lühidalt – konkurents on äärmiselt tihe ning enda nähtavaks tegemine väga keeruline. Eelnevalt on „huvi“ tekitanud soodsam hind, kuid see eelis tundub olevat nüüdseks kadunud. Uue G4 hind on samaväärne Samsungi nutitelefoniga kuid kallim kui HTC või iPhone.

LG_G4_3

Disain ja viimistlus

Pakutakse kahte varianti – polükarbonist teemant efektiga või nahast tagakaant. Viimast nimetatakse Premium mudeliks ning peab tõdema, et see näeb paganama hea välja! Kahjuks sellega ka „wow“ efekt piirdub, kuna nahk tundub käes nagu plastik (õhuke ja kõva tekstuuriga). Tagakaas on eemaldatav ning sealt alt leiab microSD ja SIM kaardi pesa. Lisaks, erinevalt konkurentidest, on võimalus kasutajal endal ka aku eemaldada!

Ekraan

Kasutusel on uus Quantum IPS ekraan, mis on äärmiselt terav ning soojade värvidega. Kindlasti on tegemist ühe suurima plussiga antud nutitelefoni puhul – lähme isegi nii kaugele ja väidame, et LG 5.5-tolline QHD ekraan oma klassi parimaid!

LG_G4_2

Fotokaamera

Kasutusel on 16 MP kaamera, mis teeb ilusaid pilte ka hämarates valgusoludes. Selle taga on lai F1.8 objektiiv, tänu millele jõuab sensorini 80% rohkem valgust. Lisaks on olemas „Manual mode“, millega on kasutajal võimalus manuaalselt säriaega, ISO, fookust, valge tasakaalu jpt. näitajaid seadistada. Fotoentusiastidele on võimalus salvestada pildid ka RAW formaati!

Muu

LG G4 3000 mAh aku, võrreldes teiste konkurentidega, on suurem. Siiski peab arvestama, et 5.5-tolline ekraan tarbib seda jõudsalt ning rohkem kui ühepäevast aku vastupidavast ei tasu oodata.

Operatsioonisüsteemiks on Android 5.1 Lollipop, mis on LG poolt mugandatud. Lihtsamaks on muudetud seadistamine tavakasutajale.

Muud näitajad: 32GB mälu (lisaks microSD valmidus), 3GB DDR3 RAM, kaalub 155 grammi, mõõtmeteks 148.9 x 76.1 x 6.3-9.8 mm.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid mobiile:

Mobiilid 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy