LG G Pad II – uus tulemine!

L G uuendas oma G Pad-i tahvelarvutit ning esitles seda IFA-l (maailma vanim ning suurim tehnikamess Saksamaal). LG on eelkõige tuntud oma innovatiivsusega ning nad ei ole kunagi kartnud katsetada oma toodete peal „uusi ja huvitavaid“ lahendusi. Näiteks tulid nad nutitelefonide turule tagaküljel asuvate nuppudega, mis tundub mitte LG kasutajale imelikuna, kuid on osutunud väga lihtsaks ning praktiliseks lahenduseks. Peale selle avalikustamist on mitmedki konkurendid „kopeerinud“ antud lahendust.

LG G Pad II – mis on uut?

Tegelikult peab siin lugejaid natuke kurvastama. Nimelt pole antud tahvelarvutil mitte midagi „uut“. Uue all mõtleme LG-le omaselt innovatiivseid ning uusi lahendusi. Tegelikuses ongi antud G Pad II kerge uuendus (autonduses tuntud ka „facelift“) riistvara ja välimuse osas.

Kasutusel on 2.26GHz nelja tuumaline Snapdragon 800 protsessor, mida toetab 2GB mälu. Mälumahtu on 16GB, Kaamerateks on 5MP ees ja 2MP taga. Jookseb kogu süsteem Android 5.1.1. Lollipopi peal ning aku mahuks on 7400mAh. 10-tollise tahvli kaaluks on 489 grammi ning värvilahendusi on ainult üks – „brilliant bronze“. Lisaks on koostekvaliteet LG-l omaselt väga heal tasemel. Siinkohal uuendused piirduvad ning tänu sellele tundub tavakasutaja jaoks värskenduse üle elanud G Pad mitte midagi ütlev. Ahjaa, unustasime, ühe uue ja huvitava faktina on antud tahvelarvutile eel-installeeritud Microsoft Office.

LG-G-Pad-II-10.1_2

Kokkuvõtteks peab ütlema, et ega iga uue tahvli eesmärgiks ei olegi nihutada disaini, funktsionaalsuse või riistavara piire. Piisav vaid ilusast, korralikust, kvaliteetsest tootest. Siiski on LG oma kliendid ära hellitanud ning antud uus tulemine on paljud jätnud vägagi külmaks. Igatahes, kui soovid tahvlit millel on kõik olemas ning pealekauba ka töötab ning peab vastu, siis on LG G Pad II just sulle!

Seniks kui LG uuendus meie turule jõuab, tutvu Elementro tootevalikuga:

Süle- ja Tahvelarvutid 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy