LG G Flex 2

K ui eelmine nädal vaatlesime nõgusat heliriba, siis seekord on luubi all hoopis nõgus nutitelefon – LG G Flex 2.

Esimesene mõte nõgusast telefonist on, et ilmaselgelt on arendajad läinud liiale. Milleks on vaja telefoni mis on nõgus? On sellel üldse mingit praktilist väljundit? Jälle üks lahendus millega saab tähelepanu? Peale tootega tutvumist võib õelda, et tegemist on täiesti praktilise lahendusega ning jah, sellega saab ka tähelepanu! Ühesõnaga – nutikas!

G Flex 2, nagu ka number viitab, ei ole esimene telefoni mille küljeprofiil meenutab banaanile omast nõgusust/kumerust. Esimene seeria nägi ilmavalgust 2013. aastal ning oli tänapäevaste telefonide seas veidi kohmakas. Kuid uus, tänavu välja tulnud versioon, on tunduvalt etem – telefon on märgatavalt väiksem (ekraan on 6-tolli asemel 5.5- tolli), kergem ning materjal on kvaliteetsem. Lisaks on ekraan nüüd Full HD (1080p).

LG G Flex 2

LG G Flex 2 – Aga siiski, miks nõgus? Mis selle eelis on?

Telefon, nagu kõik teavad, kasutakse helistamiseks (vähemalt enamasti). Ehk inimese pea on kumer ja antud lahendus muudab kasutamise mugavamaks ja ergonoomilisemaks. Teine äärmus – kus hoiab inimene telefoni kui ta seda ei kasuta? Õige – taskutes. Pükste taskud on samuti tänu inimese sääre ehitusele kumerad. Aga tagatasku? Uskuge mind, ka seal on meil kumerus olemas.  Ehk kokkuvõtlikult on tegemist äärmiselt nutika ja hea lahendusega, kuna erinevalt tavalistest (mitte kumaratest või nõgusatest telefonidest), on tegemist uskumatult mugava lahendusega.

LG G Flex 2 – Veel midagi peale innovatiivse nõgusa/kumera lahenduse?

Ikka! Kuigi telefon võib tunduda natuke liiga „plastmass“ käes on see uskumatult kerge (152 g) oma suuruse juures. Lisaks on tagakaas iseparanev – ta suudab väiksemad kriimud tänu oma uuele tehnoloogiale 10 sekundiga ise ära parandada! Samuti puuduvad telefoni külgedel igasugused nupud (viidud tagaküljele).

LG G Flex 2 – Muud näitajad?

Nagu eelnevalt sai mainitud, on telefonil 1080p ekraan. Kasutusel on uus Snapdragon 810 kiibistik, mis on teinud antud telefoni üheks kiireimaks, mida on võimalik hetkel saada. Kaamera on eelneva versiooniga võrreldes muutunud palju paremaks. Igatahes – soovitame soojalt!

Elementro tootevalikus on antud telefon täiesti olemas – VAATA SIIT!

Juhul kui LG nõgus/kumer telefon ei vasta Su ootustele, vaata ka teisi Elementro pakutavaid mobiile:

Mobiilid 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy