LG 55EG960V 4K OLED teler

4K Ultra HD ja OLED ekraan? Mõlemad koos ühes õhukeses kestas? Vastuseks on LG 55EG960V 4K OLED teler – aitäh LG!

Kui LG eelmisel aastal tuli välja oma OLED ekraaniga, olid kõik hämmeldunud. Tegemist oli teleriga, millel oli olemas kõik– sügavad mustad ja kirkad ning soojad värvid. Ainuke, mis puudus, oli 4K.

Nüüdseks on viga parandatud ning tõeliste tele-gurude suurim unistus täide viidud. Elementro vaatlebki, millega LG nüüd täpselt hakkama on saanud.

Kõik on kuulnud, et 4K on “4 korda parema resolutsiooniga kui Full HD teler”. Mis on OLED? Oleme küll eelnevalt oma blogis seda temaatikat puudutanud, kuid tuletame meelde – OLED ekraanidel suudab iga piksel tekitada oma taustavalguse ning värvi. See tähendab, et ekraan suudab kuvada äärmiselt tumedat musta (piksel lülitatakse välja) ning teisalt kirkaid, soojasid värve seal samas kõrval.

Lisaks on LG uus teler, sarnaselt eelkäijale, kergelt nõgus. Enamustes nõgusate telerite ülevaadetes on kirjas, et neid ei saa vaadata kerge nurga alt, kuna pilt muutub hägusaks. Antud teler vilistab selle väite üle – tänu OLED tehnoloogiale ei hakka ekraan pilti nurga alt vaadates moonutama (erinevalt tavalistest LCD nõgusatest teleritest)!

Muud uuendused on jäänud tagasihoidlikumaks. Õigemini on 4K ja OLED kooslus muutnud need rohkem taustamüraks – näiteks on teleri kõlarid välja arendanud USA audio gigant Harman/Kardon.

Muud näitajad – 55-tolli (3840×2160 OLED), 3x HDMI, 3x USB, WiFi; Kaal – 15.3 kg (ilma aluseta), 18.9 kg (alusega); Mõõdud – 719 x 1226 x 49.9 mm (ilma aluseta) / 760 x 1226 x 213 mm (alusega).

Teleri ainukeseks miinuseks on hind. Iseenesest on see arusaadav, kuna tegemist on hetke kõige innovatiivsema ja uuema tehnoloogiaga.

Seniks, kuni uus LG Eestisse jõuab, vaata Elementro pakutavaid telereid:

Telerid 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy