Lenovo Yoga 900

O tsid hübriidi tahvel- ja sülearvutist? Meil on Sulle lahendus olemas – Lenovo Yoga 900. Võimas, nägus ja innovatiivne lahendus tahvel- ja sülearvuti otsijale.

Umbes aasta tagasi tõi Lenovo avalikuse ette Yoga 3 Pro. Tegemist oli kõige õhema ja arenenuma hübriidarvutiga tollel ajahetkel. Lisaks oli kasutusel kõrgresolutsiooniga ekraan ning unikaalne kellarihmale omane hingede süsteem ekraani ja korpuse vahel. See avaldas muljet paljudele.

lenovo_yoga_900_review_09

Siiski, olenemata ilusast väljanägemisest ning innovatiivsest hübriid tahvel-sülearvuti konspetsioonist, oli Yoga Pro 3-l ka palju puudusi. Nimelt ei olnud tegemist eriti kiire arvutiga ning aku kestvus oli rahuldav, kuid mitte hea. Positiivse noodina võib õelda, et Lenovo on kuulda võtnud antud kriitika ning välja tulnud täiesti uue kuid samas vana ja töötava tahvel-sülearvutiga – Lenovo Yoga 900!

yoga-900

Väliselt ei ole eriti midagi muutunud võrreldes eelmainitud Yoga Pro 3-ga ning see on hea! Eelmisel versioonil kasutusel olnud Core M seeria on välja vahetanud uue Intel Core i7 protsessoriga ning samuti on ka mahtu suurendatud aku osas! Ehk kõik need puudused, mis eelmisel versioonil puudulikud olid, on saanud täiendust ning tänu sellele on arvuti nagu uuesti sündinud. Võiks isegi õelda, et tegemist on ühe parima 13-tollise sülearvutiga, millel on lisaks omadus transformeerida ennast tahvelarvutiks.

lenovo-yoga-900

Spetsifikatsiooni osas on arvutil mitmeid võimalusi. Protsessori osas on võimalus valida eelmainitud Intel Core i7 ja Intel Core i5 vahel. Kõvakettaks pakutakse minimaalselt 256 GB SSD-d või hoopis suuremat 512 GB SSD-d ning RAM kas 8GB või 16GB. Antud näitajad on äärmiselt võimsad ning paljudel sülearvutitel ei ole isegi võimalust antud, et nii kõrgele küündida.

Kõikidel Yoga 900 spetsifikatsioonide juures on kasutusel 3200×1800 piksline ekraan, mis on veel pealekauba ka puutetundlik. Samasse kategooriasse mahuvad Apple Retina ja Microsofti PixelSense ekraanid.

Väikeste kiiksudena võib välja tuua klaviatuuri omapärane asetus (näiteks backspace klahv), mis võib olla esialgu veidi harjumatu. Samuti sai tähelepanu sisse-väljalülitamise nupp mille kogemata vajutamine on äärmiselt lihtne. Jättes antud „kiiksud“ välja on tegemist äärmiselt hea ning mugava hübriidseadmega. Elementro soovitab!

Seniks kuni Lenovo hübriidarvuti jõuab Eestisse, vaata Elementro poolt pakutavaid tooteid:

Süle- ja Tahvelarvutid

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy