Lenovo ThinkPad Edge E335

O tsid arvutit, mis oleks lihtne,stiilne ja ilma igasuguste silmapaistvate vilede ja kelladeta? Siin ta on – Lenovo ThinkPad Edge E355.

Mõeldes äriklassi sülearvutite peale, siis usume, et esimesena kõidab meeli enamustel IBM oma musta värvi kandilise disainiga. Tõsi, enam IBM personaalarvuteid ei tooda, kuna aastal 2005. võttis selle üle Hiina päritolu mikrotehnoloogiafirma Lenovo. Siiski ei ole esialgne toode ja eesmärk kuhugi kadunud ning Lenovo kannab „äriklassi“ arvutite imagot täiel rinnal edasi!

ThinkPad, nagu eelnevalt mainitud, oli esialgselt IBM poolt turule toodud sülearvutite sari. Inspiratsiooni sai kujundus Jaapani tradistsioonilistelt einekarpidelt ning on tuntud eelkõige oma vastupidavuse, kvaliteedi, töökindluse ja tehnilise suutlikuse poolest ning seetõttu on väga populaarsed ettevõtete, koolide ja eraisikutest kasutajate hulgas. Huvitav fakt – ThinkPad on kasutuses kosmoses ning see on ainus sülearvuti, mis on sertifitseeritud rahvusvahelistes kosmosejaamades kasutamiseks. Puhtalt see näitab, et tegemist on vägagi suutliku sülearvutite sarjaga.

Lenovo ThinkPad Edge E335

Lenovo ThinkPad Edge E355 – tehnilised näitajad?

Kasutusel on AMD E2-1800 2-tuumaline protsessor kiirusega 1.7 GHz, mida toetab 4GB DDR3 RAM-i mälu. Kõvakettaks on 320GB HDD, mis pöörleb kiirusel 7200 RPM-i. Pilti edastab integreeritud AMD Radeon HD 7340, mis kuvatakse 13.3-tollisele LED ekraanile 1355×768 HD (118 PPI) resolutsiooniga. Lisaks on sülearvutil võrgukaart RJ45 10/100/1000, WiFi 801.11 a/b/g/n, bluetooth, 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, VGA, HDMI ning mälukaardilugeja (SD/SDHC/SDXC/MMC) ja HD veebikaamera.

Mõõtudeks on 2.80cm x 32.20cm x 28.80 cm ning kogu see kupatus kaalub ainult 1.8 kg. Kasutatakse 6-elemndist akut ning selle kestvus on 4 tundi ja 48 minutit. Eelinstallitud on 64-bitine Microsoft Windows 7 Home Premium.

Kokkuvõtlikult on tegemist sülearvutiga, mis on võimekas ja aegumate disainiga. Samuti on Edge 355 puhul mõeldud kasutajatele, kellel on eelarve on piiratud. Ehk, kui soovid endale äriklassi sülearvutit, soovitab Elementro soojalt Lenovo ThinkPad Edge E355-te!

Elementro tootevalikus on antud sülearvuti täiesti olemas – VAATA SIIT!

Juhul kui Lenovo ThinkPad Edge E355 sülearvuti ei vasta Su ootustele, siis vaata ka teisi Elementro pakutavaid süle- ja tahvelarvuteid:

Süle- ja tahvelarvutid 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy