Lenovo B50-10 – suure ekraaniga äriklassi arvuti naeruväärselt soodsa hinnaga

L enovoga seoses tuleb paljudele arvutikasutajatele meelde IBM. IBM Lenovo sülearvutid on läbi aegade ühed parimad olnud – eriti äriklassi seeria omad. Nüüdseks on küll Lenovo IBM poolt ühele Hiina ettevõttele maha müüdud ning tegutsebki edasi iseseisvalt. Siiski ei tasu karta, et tegemist on kunagise eduka komeedi haleda varjuga – vastupidi! Lenovo müügi osakaal arvutite sektoris oli 2015. kõige suurem, edestades HP-d, Dell-i, Asus ja Apple-t. See näitab nii mõndagi!

pilt1

B50-10 puhul on tegemist Lenovo äriklassi ühe odavaima arvutiga. Üldjuhul võib võrdusmärgi tuua soodsa (või odava) ning viletsa kvaliteedi vahel, kuid mitte antud arvutiga. 15.6-tolline HD Anti Glare ekraan ning täismöödus klaviatuur on äärmiselt mugavad lahendused inimestele, kes on liikuvad ja peavad tööga seoses pidevalt erinevaid dokumente koostama. 4GB DDR3 mälu on piisav, et arvuti suudaks kõik programmid mängleva kergusega avada ning 500GB HDD kõvakettaga võib kindel olla, et need ka ära mahuks. Arvuti südameks on Intel Pentium N3540 protsessor kiirusega 2,16 Ghz ning operatsioonisüsteemiks uus 64-bitine Windows 10.

pilt2

Ainukeste miinustena võib välja tuua, et arvuti korpus on plastmassist ning tänu sellele ja oma suurusele võib natukene painduda. Siiski, tuletame uuesti meelde, et tegemist on ühe soodsaima arvutiga, millel lisaks eelmainitule on olemas WiFi, bluetooth, DVD-RW optiline seade, USB 3.0, veebikaamera, mälukaardilugeja jpt. Kõik vajalik on olemas!

Kui otsid suure erkaaniga sülearvutit, millega tööd teha ning mis ei maksaks 4-kohalist summat, siis on Lenvov B50-10 just sulle. Vaata spetsifikatsioone ning Elementro pakkumist antud tootele SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy