Lenovo B50-10 – korralik töö- ja koduarvuti!

L enovo sülearvutite puhul tekib alati küsimus, et kas nad müüvad neid alla omahinna? Süvened arvuti näitajatesse, vaatad välimust ning oled peaaegu valmis selle kõrvale panema, kuna hind on kindlasti „kallis“. Või oled kindel, et hinnasildil on viga sees.

Lenovo B5-10 on üks omapärane arvuti. Tal on kasutusel pentium seeria N3540 protsessor. Eksivad kõik need, kes arvavad, et tegemist on selle „vana“ protsessoriga. Vastupidi – täiesti uues „Pentium“  kuues on tal 4-tuumaline 2.16 GHz protsessor, mis teatud momentides kiirendab ennast kuni 2.66 GHz peale. RAM-i tuleb antud Lenovo arvutiga kaasa 4GB! Kui sellest peaks mingil imelikul põhjusel väheseks jääma, siis võimalik on seda suurendada kuni 8Gb peale. Lisaks heale protsessorile ning suurele RAM-le tuleb arvutis kaasa ka 128GB SSD kõvaketas. Ehk kui tavaliselt on 1 kuni 2 komponenti kiired ning kolmas võtab hoo maha, siis antud arvutis on kõik teistpidi. Kõik on orienteeritud selleks, et arvuti oleks ka päriselt kiire!


peapilt2

Ekraan on rüperaalil matt ning 15.6-tolline. See tähendab, et sa näed kõike ilusasti lugeda ning ei kissitama oma silmi! 1366×768 piksline resolutsioon ei küll turu suurim, kuid kui sa ei tegele video- või pilditöötlusega, siis on sellest rohkem kui piisavalt su jaoks!

Antud kiiret sülearvutit „toidab“ 3-elemendiga aku, mis pakub Lenvovo B5-10 juhtmeta elueaks tervelt 4 tundi! Ühildatavuse osas on B5-10-l olemas võrgukaabli pesa, WiFi, Bluetooth 4.0, kaks USB pesa, HDMI liides, DVD lugeja-kirjutaja, mälukaardilugeja ja veebikaamera.

Kokkuvõttes peame tõdema, et kui su erialaks ei ole disain ja sinna ümber kuuluv maailma, siis on antud arvuti ka nõudlikemale klientidele piisavaksm, et rahuldada igapäeva vajadused. Vaata Elementro superpakkumist SIIT!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy