Kuum suvi mõjub juba laastavalt? Turguta ennast ühe endatehtud jäätisega!

M is võiks olla parem kui üks jahutav jäätis kuumal päeval? Jäätisemasin, mis teeb Sulle lõputult jäätist! DeLonghi on välja tulnud ühe kiiduväärt masinaga, millega on võimalik ilma üleliigse vaevata valmistada kodus nii jäätist kui ka sorbeed.

DeLonghi jäätisemasin on kompressoriga mudel, mis tähendab, et antud jäätisemasinal on külmutusagregaat sisse ehitatud. Kõlab loogilisena? Just, seda arvasime meiegi! Siiski selgus üllatusena, et osadel odavama otsa jäätisemasinatel tuleb segu panna külmkappi tahkuma. Õnneks DeLonghi puhul on tegemist ühe õige masinaga, mis ei vaja vahepeal külmkapis külmutamist või jahutamist. Õigemini on manuaalis mainitud, et enne segu lisamist anumasse võiks see olla jahutatud. Meie vahet ei näinud, kas ta on jahutatud või toasoe – tulemus oli ikkagi suurepärane.

pilt1

Ühe miinusena kompressorit kasutavate jäätisemasinate puhul on selle müratase. DeLonghi puhul on see mure kuidagi märkamatult ära lahendatud. Ta küll teeb kuuldavat häält, kuid võrreldes osade teiste masinatega on see peaaegu täielik vaikus!

pilt2

Masin ise on väga nutikalt ja targalt ülesse ehitatud. Segamislabad on täpselt nõnda suured, et jooksevad täpselt kõrvukuti. See on hea selleks, et tekkiv jäätis ei jääks kausi äärtesse kinni. Samuti on kõik eemaldatavad osad nõudepesumasina kindlad. See muudab omakorda masina puhastamise ülilihtsaks.

Jäätiseanuma maht on 1.2 liitrit ning kaasa tuleb retseptiraamat koos 50 parima jäätise- ja sorbeeretseptiga.

Selliste kuumade ilmadega täidab üks korralik, kvaliteetne ning kiire jäätisemasin oma eesmärki 100%-selt! Vaata Elementro pakkumist SIIT.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy