Kolm uut telefoni Apple sulest!?!

N õnda spekuleeritakse! Telefonide valdkonnas on viimastel aastatel tõeline sõda lahti läinud. Ei möödu ühtegi nädalat, kui keegi ei tuleks uue telefoniga välja. Kõikidel on soov tulle millegi uue ja veel „vingemaga“ välja. Ka suursugune Apple pole erand ning nendele omaselt tulevad nad korra aastas uute mudelitega välja. Tänavune esimene ametlik üritus toimub Apple poolt 21. märtsil ning mida lähemale, seda rohkem spekulatsioone on liikvele aetud. Vaatamegi, millised neid on kõige tõenäolisemad tooted, millega välja tullakse.

pilt1Apple iPhone 5se (iPhone 6c/iPhone mini)

Läbi aegade on kurdetud, et kõik telefonid kipuvad minema liiga suureks. Virinat tänu sellele on olnud palju ning seoses kuulujuttudega on välja toodud, et Apple esitleb iPhone 5 (või 5s) suurusega 4-tollist telefoni.  Välimuse poolelt midagi eriti innovatiivset ei ole loota – meenutama peaks ta endist iPhone 5-te, millele on veidi uuematelt mudelitelt tuttavad kumerust juurde toodud. Põhiline uuendus seisneb telefoni „südames“ – kasutusele on kõigi eelduste kohaselt võetud uus A9 kiibistik, Touch ID (iPhone 5-l puudus), 12 megapiksline kaamera, Apple Pay tugi, tunduvalt mahukam aku jne.

pilt2

Apple iPhone 7 ja iPhone 7s

Antud toote puhul on tegemist Apple lipulaevaga. Kuulujutte antud telefoni puhul on tänu selle ka kõvasti rohkem. Kindlad ei olda ka selles, et kas Apple toob antud telefoni avalikkuse ette Märtsis või alles Septembris (Apple-l on välja kujunenud kaks meediaüritust aastas, kus avalikustatakse iPhone, iPad, iPod, Watch, iMac, MacBook jpt. tooteid). Kuulduste järgi puudub telefonil kõrvaklapi auk, kasutusel on kahe objektiiviga kaamera, võimsam riistvara ning suuremad mälumahud. Disaini poolelt ei ole ette näha erilisi muudatusi – sarnane on ta iPhone 6 seeria telefonidega, kuid väidetavalt on kaamera seekord telefoni korpusega ühel tasandil. Samas teised räägivad, et see ei kao kuhugi, kuna kasutusele tuleb kahe objektiiviga kaamera, mis on füüsiliselt lihtsalt suurem kui telefoni enda korpus. Ühes, milles peaaegu kindlad ollakse, on telefoni õhemaks muutumine ning  juhtmevaba laadimise võimalus.

Tuletame meelde, et kõik eelnev on puhtalt kuulujuttude tasandil ning ei kandideeri absoluutsele tõele. Ühes, mille vettpidavust saame kinnitada – Elementrost leiab parimad pakkumised olemasolevatele Apple toodetele! Vaata lähemalt SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy