Kohvimasin DeLonghi Ecam 22.110.B

I gahommikune kohvipaksu pealt tuleviku ennustamine on minevik – De´Longhi Ecam 22.110.B ning su lemmik tassitäis kohvi on ainult nupuvajutuse kaugusel.

Inimestele, kellel kohvi joomine igapäevaselt (eriti hommikuti) on rutiiniks muutunud, on see äärmiselt mugav ja mõnus lahendus. Tarbib see masin ainult vett ja kohviubasid. Muidugi, kui caffe latte või cappuccino on lemmikuks, siis veidi ka piima kuid, sellega asi piirdub. Tundub lihtne? On!

ECAM-22110-SB-detail-control-panel-control-panel

DeLonghi Ecam 22.110.B – Mis selle masina siis nii imeliseks teeb?

Eks ikka lihtsus ja selle kasutusmugavus koos ideaalselt maitsva kohviga. See viimane on tingitud kohviubade kasutamisest ning spetsiaalsest aroomi hoidvast mahutist. Lisaks on presskann ja jahvatatud kohvi doseerimine lusikaga minevik – DeLonghi kasutajal on võimalik nuppu keerates valida 13-ne erineva kanguse vahel! Korraga suudab kohvimasin täita 2 tassi ning vedeliku kogus on võimalik täpselt oma lemmikkruusi järgi paika sättida. Veepaagi maht on 1.8 liitrit ning sellega saab kokku kuni 14 tassi täita imelise kohviga.

Kohvimasinale on integreeritud ka aurusti – see suudab väga lihtsalt auru, õhu ja piima koostööl valmistada kreemja piimavahu igale cappuccionle või caffe lattele.

EC-00410296-05

Lisaks:

  • Sümbolitega ekraan
  • Võimalus salvestada mällu „Minu kohvi“ kogus
  • Masinat annab kasutada nii kohviubade kui ka jahvatatud kohviga
  • Kasutatava kruusi kõrgus kuni 142 mm
  • Automaatne väljalülitus
  • Automaatne süsteemipuhastus
  • Automaatne katlakivieemaldus
  • Veefilter
  • Energiasäästu funktsioon

Elementro soovitab soojalt! Tegemist on masinaga, mis muudab igapäevast elu palju lihtsamaks, maitsvamaks ja aromaatsemaks – veendu selles ise!

Elementro tootevalikus on antud telefon täiesti olemas – VAATA SIIT!

Juhul kui DeLonghi kohvimasin ei vasta Su ootustele, vaata ka teisi Elementro pakutavaid kodutehnika tooteid:

Kodutehnika 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy