Kenwoodi saumikser

K enwoodi kMix multifunktsionaalne saumikser on üks neid tooteid, mis peaks olema igal ühel köögis olemas olema. Miks? Sellepärast, et sellega saab mängleva kergusega ning lihtsa vaevaga oma lemmikroogasid valmistada.

Kenwood kMix on küll üks kallimaid saumiksereid turul, kuid temaga kaasa tuleb ka kõige rohkem erinevaid aksesuaare. Tegelikuses on tegemist rohkem köögikombainiga, kui saumikseriga. Seda just põhjusel, et lisaks metallvarrega saumikserile on komplektis segamisanum, joogisegaja, vahustaja ning erinevad roostevabast terasest lõiketerad, millega saab segamisanumas purustada, viilutada, riivida erinevaid produkte. Lisaks on saumikseri otsasi 2 tükki – väike ja suur. Viimane neist on väga käepärane suppide püreestamiseks.

pilt1Toote koostekvaliteet on tänu alumiiniumi ja roostevaba terase kasutamisele väga hea. Puudub igasugune nagin või paindumine. Lisaks on kasutusel 700W mootor ja Kenwoodi TriBlade tehnoloogia, mille abil suudab saumikser kõik toimingud mängleva kergusega lõpuni viia. Võimalus on valida 5 erineva kiiruse vahel, mis tulevad erinevate funktsioonide ning toiduainete juures kasuks.

pilt2Ühe miinusena, mis on ka pluss, võiks välja tuua toote kaalu. Tänu oma metallist korpusele on teda raskem tõsta ning nihutada, kuid see-eest on ta tunduvalt stabiilsem töödates.

Soovitame toodet inimestele, kes tahavad kompaktset köögikombaini saumikseri kehastuses. Lahendus on äärmiselt mõnus ja suisa võrratu! Täpsemat spetsifikatsiooni ja Elementro pakkumist antud tootele vaata SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy