IV. Osa – Mida esitleti Apple 9. septembri pressiüritusel?

A pple esitlused on muutunud ajaga kultusüritusteks, mida ootavad pikkisilmi miljonid inimesed üle maailma. Üldjuhul tutvustatakse uuendusi (nii tarkvara kui ka riistvara) ning vahel tullakse ka välja täiesti uute toodetega (viimati Apple Watch).  Ka seekordne pressiüritus ei olnud üllatusteta – Elementro teebki lühikesed ülevaated toimunud sündmusest.

 

apple-watch-pre-order-time

Apple Watch

Esitleti uut Apple Watchi ja selle operatsioonisüsteemi WatchOS 2. Viimase peamiseks uuenduseks on ligipääs riistvarale, et arendajad saaksid Apple Watchile uusi äppe toota. Näiteks on tulemas Facebooki Messenger suhtlemiseks ja GoPro äpp, millega saab kella ekraanilt vaadata kaamera pilti ja seda ka kontrollida. Üks uus ja huvitav äpp on Airstrip, mille eesmärgiks on monitoorida kasutaja tervislikku seisundit. Muidugi saavad ka uuenduse olemasolevad fitness, ühistranspordi ja suhtlemise rakendused. Kasutajateni pidi operatsioonisüsteemi uuendus jõudma 16. setpembril, kuid seda lükati viimasel hetkel edasi, kuna leiti veel mõned „bug“-d.

Väliselt on koostöös moeloojatega uuendatud ka kella rihmasid. Soodsaim kellamudel Watch Sport on saadaval uue välimusega – valikus on kuldse, roosa kui ka alumiiniumist viimistlusega kellad.

u_10118372

iPad Mini 4

Pikalt unarusse jäänud iPadide Mini seeria sai ka väiksemat sorti uuenduse. Kaalu vähendati, muudeti õhemaks ning natuke kompaktsemaks. Riistvara pool muutus võimsamaks ning eelmise seeria viletsat sorti kaamerad muudeti paremaks (8MP).

apple-pencil-iPad-Pro

Apple Pencil

Mainisime antud toodet põgusalt juba eelnevas ülevaates. Tegemist on siis nn. Pliiatsiga, millega on võimalik joonistada iPad Pro ekraani peale. Apple sõnul on tegemist äärmiselt täpse ja kiire reageerimisajaga vidinaga, millega on suisa lust graafilisi töid teha. Tahvelarvut tunneb ära kui tegemist on Apple Pencil-ga ning suudab sekundi jooksul kontrollida pliiatsi liikumist 240 korda. Lisaks tunneb iPad ära pliiatsi nurga, kalde ja tugevuse. Selle tulemusena suudab ta kuvada ekraanile vastavalt siis laiemat, kitsamat, tugevamat ja sujuvamat joont.

Diskussiooni antud pliiatsi kohta on palju, kuna Apple eelmine suur juht ja eestvedaja Steve Jobs tegi antud „pliiatsiga lahendust“ iPhone esimesel esitlusel aastal 2007. väga hingeliselt maha. Tundub, et praegune juht Tim Cook niimoodi ei arva.

Seniks kui uued Apple tooted müüki jõuavad, vaata meie poolt pakutavaid tooteid:

Elementro tooted 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy