IOS 8.3 – Apple paiskas turule süsteemi uuenduse

Apple paiskas turule IOS 8.3 operatsioonisüsteemi uuenduse nutitoodetele, mis toob endaga kaasa uued Emoji-d, täiendatud Siri ja juhtmevaba CarPlay toe. Lisaks muidugi hulgaliselt veaparandusi ja väiksemaid lisasid liidestele.

Emoji-de puhul antud uuenduses lähenetud mõnes mõttes huvitaval viisil – kõiki inimest või nende kehaosasi kujutavaid ikoone on võimalik valida 6 erineva nahatooni seast. Apple sõnade järgi on tegemist „Rassiliselt erinevate Emoji-dega“ – innovatsioon missugune! Peab ära mainima, et üle 300 ikooni kasutamiseks on eraldi välja toodud ka õpetus kuidas neid kasutada. Seda muidugi juhul, kui kasutaja seda vajab!
Siri uuendus hõlmab enda alla uued aktsiendid ja keeled (kahjuks küll mitte Eesti keelt) ning samuti helistamise võimaluse iPhone valjuhääldi kaudu.

IOS 8.3 täiendavad uuendused

– CarPlay ei vaja enam lightning kaablit!
– Tasuta app-e saab nüüd ilma paroolita alla laadida (kõik iOS kasutajad teavad, kui tüütu on igakord parooli sisestada)
Lisaks on on tehtud hulgaliselt veaparandusi, mis peaksid muutma Wi-Fi, Messages, Control Center, Safari ning teiste app-de tööd veelgi sujuvamaks ning kiiremaks.

Antud uuendus on kättesaadav iPhone, iPad ja iPod nutiseadmetele iTunes-i või over-the-air (kasutades WiFi-t ja System update-i) kaudu.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid Apple tooteid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy