IO C1 – Kulge stiilselt!

E nam ei pea kõndima, vaid piisab IO C1-st, et saaksid kahe ratta abil edasi kulgeda. Tegemist on elektrilise akude peale töötava ise-tasakaalustava kulgur-skuutriga. Temaga saab sõita mööda rannapromenaadi, kesklinnas asfalti peal kui ka kontoris või kodus mööda koridore. Ühesõnaga, liigelda suudab ta kõikjal, v.a. künklikel ja ebatasastel pinnastel nagu seda on munakivid vanalinnas või pehme liiv rannas.

pilt1

Kulgur sobib ideaalselt kõigile – olgu tegemist noore tehnikahuvilisega või hoopis laisa täiskasvanuga. Sõitma õppimine ning tasakaalu saavutamine võtab aega keskmiselt 10-15 minutit ning sealt edaspidiselt kulged, kuhu soovid. Ei tasu ka muretseda liigse kiiruse pärast, kuna C1 kulguri maksimaalseks kiiruseks on 10-12 km/h. See tähendab, et pole vaja muretseda perekonna järelkasvu ohutuse eest, kuna joostes on võimalik suuremaidki numbreid saavutada!

pilt2

Kuna tegemist on kulguriga, mis vajab kulgemiseks (õigemini ise-tasakaalusamiseks) elektrit, siis on antud seadmel ka akud. Ühe täislaadimisega saab kulgeda umbes 10-15 km, olenevalt sellest, millistesed tingimused on. Peale seda piisab 3-tunnisest laadimisest ning antud vahemaa on võimalik taaskord läbida.

Vaata sptesifikatsioon ning Elementro pakkumist antud kulgurile SIIT.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy