Ilus ja stiilne Sony Xperia Z5 seeria

E elmise aasta lõpus turule jõudnud Sony Xperia Z5 puhul on tegemist on äärmiselt huvitavate telefonidega, mille taga on soov utsitada Sony telefonide mainet ja müüki uuele tasemele. Sony pole olnud just kõige edukam oma mobiiltelefonidega, kuid vaadates Xperia Z5 seeria telefone, tundub, et need ajad on muutumas!

Terve seeria telefonidega pole Sony tükk aega välja tulnud. Perekonnas on kolm liiget (suuremast väiksemaks) – Z5 Premium, Z5 ja Z5 Compact. Üldiselt jagavad nad enamuses samu detaile ja omadusi, kuid Z5 Premium paistab silme ühe eriti tähelepanu väärt omadusega.

Zony Xperia Z5 Premium nutitelefonil on maailmas esimesena 4K ekraan!

Just, lugesite õigesti. Alles telerite valdkonda jõudnud 4K ekraan on oma debüüdi nüüdseks teinud ka nutitelefonide sektoris. 5.5-tolline ekraan, resolutsiooniga 3840 x 2160 pikslit, teeb silmad ette ka arvutite ekraanidele. Lisaks peab mainima, et antud lahendus pole lihtsalt turunduslik sõnakõlks, vaid ka reaalset toimiv ja kasulik lahendus. Mustad on sügavad, värvid kirkad ning ekraani täpsus – see võtab lihtsalt sõnatuks.

pilt1

Seeria teised telefonid, Z5 ja Z5 Compact, kahjuks ei ole endale saanud 4K ekraani. Neil on kasutusel vastavalt 1080p ja 720p resolutsioon, mille kuvab 5.2-tolline (Z5) või 4.6-tolline (Z5 Compact) ekraan. Siiski, jättes ekraanid kõrvale, on telefonid näitajate poolest vägagi sarnased. Kõigil kolmel on kasutusel Qualcomm Snapdragon 810 prtosessor, kuni 32GB mälumahtu (lisaks microSD valmidus), high-res helikiip ja „kuni 2 päeva aku kestvust“. Viimase puhul on aku näitajad erinevad, kuid kuna ka ekraanide voolutarbimine erineb, ongi tulemuseks kõikidel 2 päeva aku kestvust. Üks komponent erineb veel – Z5 Premium ja Z5 on kasutusel 3GB mälu, Z5 Compatil 2GB mälu.

pilt2

Muude uuenduste osas on telefonil uus ja innovatiivne kaamera. Nimelt on Sony ise välja arendanud sensori, mida teistel tootjatel pole. Vähemalt mõni aeg! Tänu sellele on suudetud kaamerast vägagi head näitajad välja võluda ning äärmiselt kiire auto-focus! Sony sõnul kulub selleks 0.03 sekundit. Lisaks suudavad kõik telefonid filmid 4K pilti.

Elementro soovitab – vaata pakkumist ja spetsifikatsioone täpsemalt Xperia Z5 kohta SIIT ning Xperia Z5 Compact-i kohta SIIT.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy