III.Osa – Mida esitleti Apple 9. septembri pressiüritusel?

A pple esitlused on muutunud ajaga kultusüritusteks, mida ootavad pikkisilmi miljonid inimesed üle maailma. Üldjuhul tutvustatakse uuendusi (nii tarkvara kui ka riistvara) ning vahel tullakse ka välja täiesti uute toodetega (viimati Apple Watch).  Ka seekordne pressiüritus ei olnud üllatusteta – Elementro teebki lühikesed ülevaated toimunud sündmusest.

 

Apple TV

Jällegi üks toode, millel polnud tükk aega uuendust tulnud. Riistvaraliselt on tegemist ühe karbikese ja sinna juurde kuuluva puldiga. Ühendatakse see teleri taha ning kasutatav teler muutubki nutikaks!
Tegelikult on see toode juba enamast kõigile tuttav, kuid Apple polnud selle riistvara tükk aega uuendanud. Konseptsioon on jäänud samaks ning väliselt on uue kuue saanud pult – lisatud on puutetundlik klaaspinnaga plaat, mille kaudu on nüüdsest veelgi lihtsam käsklusi Apple TV-le edastada.

Tarkvara on saanud samuti uuendust – nimeks on tal tvOS. Töötab ta läbi interneti ning äppe kasutades. Oluliseks uuenduseks on Siri rakendamine, mis annab võimaluse kasutajal häälkäskluste kaudu küsida ükskõik mida ning üldjuhul on tal ka piisavad vastused olemas! Näiteks saad sa Sirilt paluda, et ta kordaks näitleja poolt just õeldud fraasi või küsida täpsemaid detaile antud filmi kohta. Siri jaoks pole sellistele küsimustele vastamine mitte mingisuguseks probleemiks. Muidugi suudab ta ka teisi elulisi küsimusi vastata nagu näiteks mis ilm Riias on või kuidas on lood ummikutega kesklinnas.

tvOS-Will-Not-Support-Web-Viewing

 

Apple presenteerides oma nutikat teleri lahendust tõi välja, et tulevik televisioonis peitub äppides. Selleks on nad loonud eraldi platvormi, kuhu arendajad saavad lisada oma arendusi. Esimeste äppide seas on juba telekanalid, sisuteenused, mängukonsoolid, koomiksid, majutusteenus AirBnB ja isegi kinnisvaraportaal Zillo. Mänge saab mängida mitmekesi nii, et ühel inimesel on kasutusel Apple Tv pult ning teisel nutitelefon või tahvelarvuti.

Võimalus valida on kahe vahel – 32 GB ja 64 GB versioon. Ülejäänud näitajad on samad – Etherneti ühenduse võimalus, WiFi tugi ja muidugi ka Bluetooth 4.0. Viimane neist on tähtis puldi jaosk – nimelt toimub kogu suhtlus selle kaudu.

Seniks kui uus Apple TV müüki jõuab, vaata meie poolt pakutavaid juba nutikaid televiisoreid:

 Telerid 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy