Huawei Y6 II Compact – kõige soodsam ja kõige parem!

H uawei on eesmärgiks võtnud vallutada nutitelefonide maailma! Viimasel ajal tuleb uusi telefone nende sulest kui seeni peale vihma. Kusjuures, peab mainima, et ükski neist ei ole halb! Vastupidi – kõik telefonid on erakordselt soodsa hinnaga ja äärmiselt konkureeriva (või isegi parema) riistvaraga, võrreldes konkurentidega. Huawei Y6 II Compact telefon ei ole ka erand.

Antud telefoni puhul on tegemist nn. „WOW“ telefoniga. Miks? Põhjus on lihtne – kui võtad selle kätte ja näpid, mudid, vaatad, katsetad jne. siis ei pakuks elusees nõnda soodsat hinda antud nutitelefonile. Olen kindel, et enamus pakuks hinnaks 2-3 korda suuremat hinda kui see, mis ta eest poelettidel soovitakse.

Untitled-241

Vaatame lähemalt – tegemist on 5-tollise IPS ekraani kasutava nutitelefoniga, mille resolutsioon on 1280×720 pikslit. HD ekraan on antud hinnaskaalal märkimisväärne, kuna 6 korda rohkem maksvad telefonid konkurentidel on sarnasese resolutsiooniga (mitte mitu korda parema ekraaniga). Protsessoriks on 1.3 GHz 4-tuumaline MediaTek MTK6735p, mida toetab 2GB RAM-i. Sisemist mälu on 16GB, mis on üsna vähe, kuid alles on jäetud võimalus seda suurendada microSD kaardi kaudu kuni 128 GB peale.

ImgW

Kaameraid ja välke on telefonil kokku kaks! See tähendab, et selfie armastajatel on võimalik ka pimedas keskkonnas endast perfektne ja valgustatud pilt teha. Tagumisel poolel on megapiksleid kokku 13 ning esipoolel 5.

Lisaks on olemas LTE, 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth 4.0, microUSB 2.0, GPS, kaugusandur, valgussensor, kiirendusmõõtur, kompass. Opertasioonisüsteemiks on Anroid 5.1 ning võimalus on kasutada kahte SIM kaarti telefonis!

Vaata Elementro superpakkumist antud telefonile SIIT.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy