Huawei Watch – midagi uut nutikella huvilistele

H uawei on meie jaoks tuntud rohkem kui nutitelefonide tootja. Paljud ei tea, et tegelikuses on Huawei tootevalikus palju rohkematki kui lihtsalt telefonid. Üheks selleks on uued nutikellad – vaatamegi millega tegu!

Silmitsedes antud kella, ei pruugi esimese hooga aru saadagi, et tegemist on nutikellaga. Järgitud on traditsioonilise kella välimust, mis petab nii mõnegi ära. Korpus ise on ümmargune ja roostevabast terasest tehtud, mille keskel on 1.4-tolline ümar kriimustuskindel safiirkristallist ekraan. Kella diameetriks on 42 mm ning sügavuseks 11.3 mm. Valikus on kuldne, hõbedane ja must korpus ning rihmaks on võimalik valida nahast või 316L terasest variant.

pilt1

AMOLED ekraani resolutsiooniks on 400×400 pikslit, mis teeb antud kella ühe täpseimaks oma 286 PPI-ga. Lisaks on kõik värvid väga tõetruused, tekst äärmiselt täpne ning isegi päikse käes on ekraan täiesti loetav. Ekraan töötab koguaeg ning kasutajal on võimalus valida 50 erineva eelinstalleeritud sihverplaadi seast endale meelepäraseim. Lisaks, kellele olemasolevad ei sobi, võib endale uue leida Google Play poest.

Töötab antud seade ka fitnesskella ja aktiivsusmonitorina koostöös Google Fit ja Daily Tracking äpiga. Viimane neist on Huawei enda poolt arendatud ning on veidi kenama kasutajaliidesega. Üldiselt teevad mõlemad äpid sama – monitoorib, kui palju on kaloreid põletatud, mitu sammu oled teinud ning mitu korda sa päevas püsti seisad. Kasutajal on võimalus ka lisada äppidesse omad eesmärgid, mida nutikell kasutajalt igapäevaselt nõudma hakkab. Kasutusel on ka südamelöökide optiline jälgija.

pilt3

Huawei Watch-i südameks on 1.2GHz Qualcomm protsessor ja 512MB RAM-i. Mälumahtu pakutakse 4GB. Näitajad on piisavalt tugevad, et tervet süsteemi veatult jooksutada. Omaltpoolt lisame, et eeldatavasti ei suuda ka järgmised uuendused antud ressursse täies mahus ära kasutada. Lisaks on nutikellal IP67 sertifikaat, mis tähendab, et võid kellaga olla kuni 1 meetri sügavusel maksmimaalselt pool tundi.  Operatsioonisüsteemiks on Android Wear, mis on väga kena, arusaadav ning võimalusterohke.

Kui otsid endale stiilselt ning traditsioonilise kella välimusega nutiseadet randmele, siis Huawei Watch on üks parimaid, mida on võimalik soetada. Vaata lähemalt Elementro pakkumist ning spetsifikatsioone SIIT.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy