Huawei Honor 8 – meisterlik disain ja võimas jõudlus

H onor 8 on kombinatsioon erakordsest disainist ja meisterlikust kästitööst. Seadme alumiiniumviimistlusega korpust katab esi- ja tagaküljel vastupidav 2.5D klaas, mis koos õhukeste ääristega tagavad kvaliteetse ehituse ja suurepärase tunnetuse.

Innovaatiline 12MP kahe objektiiviga kaamera on teie võimalus jäädvustada maailma. Üks objektiiv pakub värvikirevust, samas kui teine muudab teie pildid eredamaks ja teravamaks. Koos jäädvustatakse kõik hetked võimalikult mälestusväärselt. 8MP esikaamera mitmete kohandamisvõimalustega “Perfect Selfie” režiimiga saate luua meelepäraseid eneseportreesid.

peapilt3

Tänu uuele sõrmejälgede tuvastamise tehnoloogiale saate Honor 8 avada vaid 0,4 sekundiga. Sensori automaatne õppimisvõime parandab iga korraga oma tuvastamiskiirust.

Honor 8 5,2-tollise täiskõrglahutusega ekraani on 96%-line värvispekter (NTSC), värvide esiletoomine ja dünamiiline kontrastiparandus pakuvad paremat vaatamiskogemust ja selgeid ning loomulikke pilte. Eye-Care funktsioon suurendab kasutusmugavust, vähendades kahjuliku sinise valguse hulka.

9V/2A kiirlaadimise tehnoloogia laeb seadme täiesti tühja aku 30 minutiga täis kuni 47%. Honor 8 püsib teiega kaua igas olukorras. 10-minutiline laadimine varustab teid 2 tunni kõneaja ja kuni 6 tunni võrguühenduseta muusikaesitamisega.

Honor 8 on varustatud kahe antenniga, mille vahel valitakse pidevalt tugevamat signaali püüdva antenni kasuks. Nii on teil alati parim võimalik levi.

Honor 8 hõlmab endas eraldiseisvat infrapuna moodulit, kuhu on sisestatud populaarsemate seadmete IR-koodid. Isegi ilma võrguühenduseta saate ühendada ja kontrollida toetatud seadmeid, mille hulka kuuluvad 232 740 seadet 5810 tootjalt.

Honor 8 on vastupidavuse ja keskkonnamõjude hindamisel sertifitseeritud UL 110 tasemega (Platinum tase). Kasutusjuhendid on trükitud soja baasil tindiga ja pakend on heaks kiidetud järjepidavat metsamajandust edendava Forest Stewardship Nõukogu poolt.

Vaata Elementro Superpakkumist Huawei Honor 8-le SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy