Huawei Honor 7 – midagi väga stiilset ja soodsat!

H uawei Honor seeria telefonide eesmärk on lõppkasutajatele pakkuda stiilset ning võimsat toodet soodsa hinnaga. Kas ka see tegelikult nii? Proovimegi Huawei nutitelefoni miinused ja plussid allolevas ülevaates kirja panna.

Huawei Honor 7 on alumiiniumist korpusega ning 5.2-tollise ekraaniga nutitelefon. Käes hoides on tunda, et koostekvaliteet on eeskujulik ning detailidesse on tähelepanu pööratud. Kaalub telefon 157 grammi ning korpuse paksuseks on 8.5 mm. Huawei eesmärk ei ole olla kõige õhem või kergem nutitelefon turul, vaid tähelepanu on pandud kasutajamugavusele. Peame tõdema, et see on äärmiselt hästi välja tulnud – kergelt kumerad servad, nuppude paigutus ning kvaliteetne korpus istub käes kui valatult! Näiteks on sõrmelugeja asetseb telefoni tagumisel korpusel otse kaamera taga. Esialgu võib see tunduda veidi harjumatuna, kuid tegelikult on see ergonoomiliselt õiges kohas kui ka palju mugava kasutada (võrreldes konkurentide esipaneelil olevate versioonidega).

pilt1

Eelmainitud 5.2-tollise ekraani resolutsiooniks on 1920 x 1080 pikslit. Värvid on hästi selged ning kontrastsus on eeskujulik. Tõsi, tegemist ei ole kõige suurema resolutsiooniga nutitelefoniga turul, kuid Full HD resolutsioonist piisab enamustele meist! Lihtsa võrdlusena võime tuua, et paljud sülearvutite resolutsioonid ei küündi isegi sellisele tasemele.

pilt2

Operatsioonisüsteemiks on Android 5.0 Lollipop Huawei EMUi kasutajaliidesega. Tegemist on siis tavalise Androidiga, mida on kohandanud Huawei omaltpoolt andmaks rohkem isikupära. Eelmine versioon sellest oli üsna vilets, kuid antud uuendus on suur samm edasi. Kindlasti saaks veelgi paremaks minna, kuid peab tunnistama, et tavakasutajale on tegemist väga eeskujuliku ning kena operatsioonisüsteemiga.

Tarkvara poolelt on kasutusel kaheksatuumaline 1.5GHz Kirin 935 protsessor ning 3GB RAM-i. Kui panna antud telefon kõrvuti teiste konkurentide lipulaevadega, siis kõikide eeldusta kohaselt ei ole Huawei Honor 7 näitajad eesotsas. Siiski on sellest piisav, et oma igapäevaseid tegemisi (helistamine, sotsiaalvõrgustik, veebis sirvimine, videode vaatamine jne.) ilusti ning veatult töötaks. Ressursse jääb väheseks juhul, kui oled tõeline mängude fanatt.

pilt3

Viimase asjana peab tooma välja kaamera – 20MP kaamera äärmiselt hea nii videode filmimisel kui ka piltide tegemisel!

Kokkuvõtlikult võib õelda, et Huawei Honor 7 on eeskujulik igas valdkonnas – Jõudluses, välimuses ning hinnas. Viimase puhul on see eeskujulikus positiivne – Honor 7 hind on naeruväärselt soodne ehk hea! Vaata Elementro pakkumist ning täpsemaid sptesifikatsioone SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy