HTC One S9 – üllatus kõigi jaoks

H TC tegi väikese lükke ning tuli välja uue telefoniga, mida isegi suurimad fännid ei osanud oodata – HTC One S9. Seda tehti kohe, mõni nädal, peale uue HTC 10 turule tulemist.

Tegemist on telefoniga, mis asetseb kohe peale HTC 10 lipulaeva. Numbrile kohaselt on tegemist rohkem eelmist põlvkonda meenutava telefoniga. Tegelikuses ei suuda ükski inimene teha vahet puhtalt tagumist külge vaadates eelmisest versioonist nimega M9. Eespool on asjad teistmoodi – kaotatud on kõlarite augud, mis meenutasid võrku ning asendatud on need piklike ribadega.

111

Ekraan on samaks jäänud – 5-tolline FullHD Super LCD, mida katab Gorilla Glass. Sisemiselt toidab antud ekraani Mediatek Helio X10 ning südameks on 8-tuumaline Cortex A53 protsessor, mida toetab 2GB RAM-i.

Sisemine mälu on suhteliselt tagasihoidlik ning tänapäevaseid konkurente vaadates isegi väike pettumus – 16GB. Sellest omakorda on kasutajal võimalik kasutada ainult 9.24 GB. Siiski, päästab olukorra microSD pesa. HTC sõnul suudavad nende telefonid toetada kuni 2TB mälukaarti! See muudab olukorda palju, kuid hetkel ei ole meie teada üle 200GB microSD kaarti turul olemas.

333

Üks asi, mis erineb sõsarmudelilt M9-lt on kaamera. Kasutusel ei ole 21-megapiksline M9 kaamera, vaid paljugi tagasihoidlikum 13-megapiksline versioon. Esikaamera on 4-megapiksline.

HTC One S9 on olemas üheksa erineva LTE sageduse tugi kuni Cat.4 kiirusteni, Wifi a/b/g/n/ac, Bluetooth v4.1 ja GPS/GLONASS/Beidou tugi. Kasutusel on Android Marshmallow, koos HTC enda arendatud äppide ja välimusega.

Leia Elementro superpakkumine HTC One S9-le SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy