HTC One E9+ ja E9 – uued ja eeskujulikud nuhvlid Taiwani telefonitootjalt.

H TC on vaikselt ja tagasihoidlikult toonud turule uued nuhvlid. Kuulujutud neist on ammu juba liikvel, kuid keegi ei teadnud täpselt millal ja mis tooted. Tootjale omaselt, tehti seda jällegi tagasihoidlikult (räägitakse, et HTC puhul lähevad kõik vahendid toote arendamisse ning tänu sellele on nende esmaesitlused alati väikesed ja ilma suure kärata) ning siin nad on – HTC One E9+ ja HTC One E9.

HTC E9 seeria on oma tuntud ja kõigile teada sõsarmudelist HTC M9 suurem kuid sarnase disainiga. Mõlemal E9 nuhvlil on 5.5-tolline ekraan, kuid paremalt varustatud HTC One E9+ (see + viitab parematele näitajatele) suudab kuvada QHD pilti. Mõlemal on kasutusel plastik-metall hübriid disainist korpust.

Siinkohal aga piirdub sarnasus E9-l oma sõsarmudeliga. Nimelt on HTC kokku pannud tõelise „elaja“ – nuhvel on tunduvalt paremate näitajatega kui seda on M9 seeria telefonid. Nimelt, erinevalt üldlevinud Qualcomm kiibistikule, on kasutusele võetud MediaTek MT6795 SoC. Seda kiibistiku „jooksutab“ 4 ARM Cortex-A57 tuuma (iga üks 2.0GHz kiirusega) mida on veel aitamas omakorda 4 Cortex-A53 tuuma. See kõik on tavakasutaja jaoks täiesti arusaamatu jutt, kuid lühidalt õeldes on nuhvlil kasutusel kaheksatuumaline protsessor, mis on äärmiselt energiasäästlik ja väga kiire (parim mis võimalik saada). Graafika poole eest on vastutama pandud PowerVR G6200 kiibistik. Lisaks eelmainitud hullumeelsusele on nuhvlile 3GB DDR3 mälu ning 32GB andmete varundamiseks. Võimalus on ka kasutada kuni 128GB SD kaarti ning kahte SIM kaarti!

HTC One E9+ on 20MP kaamera mis suudab ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadusi rahuldada. Selfi armastajad peavad rahule jääma 4MP esikaameraga.

HTC One E9 on oma näitjate poolest veidi tagasihoidlikum – kaamera on 13MP. Samuti on ka väikesed muutused tehnilisel poolel (lisaks eelmainitud ekraanile) – kasutusel on 16GB ruumi andmete jaoks ning 2GB mälu.

Veel pole teada kahte asja antud seeria osas – mis kujuneb hinnaks ning millal need täpselt Euroopasse jõuavad.

Seniks aga vaata Elementro poolt pakutavaid telefone ja nuhvleid ning vali endale meelepäraseim:

Mobiilid ja nuhvlid 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy