HTC One A9

H TC kohta on õeldud, et kõik nende ressursid on läinud toote arendmisse ning nähtavaks tegemiseks ei jätku neil vahendeid. Siiamaani on nad tõesti teinud äärmiselt häid telefone. Elementro vaatlebki kas uus HTC One A9 on samaväärne!

HTC One seeria telefonide perekond on olnud algusest peale „see kõige võimsam ja parem“ nende tootevalikus. Kui lipulaev M9 on täis mahutatud kõige võimsamaid komponente, siis A9 on HTC sõnade järgi veidi „nõrgema spetsifikatsiooniga“, „soodsama hinnaga“ ja „teistsuguse disainiga“. Tõsi, selle viimase puhul saab ikkagi aru, et tegemist on HTC One seeria telefoniga.

DSC_5999.0

HTC One A9 – disain ja ekraan

Esimese hooga võib natukene segadusse sattuda – nimelt on HTC tagakorpus äärmiselt sarnane iPhone viimaste seeria telefonidega. Kasutusel on metallkorpus (saadaval neljas erinevas värvikombinatsioonis – tumehall, punane, kuldne, hall) ning sarnaselt konkurent „õuna“ liitekohtadele jooksevad tagakorpuses heledad jooned. Ainuke selgelt eristatav osa on kaamera, mis asub telefoni keskel.

Kasutusel on 5.5-tolline ekraan, mis suudab kasutajale Full HD (1920×1080 pikslit) pilti kuvada. Lisaks on ekraani all sõrmelugeja ning küljepeal pesa MicroSD kaardi jaoks!

HTC-One-A9_003

HTC One A9 – jõudlus

Kasutusel on 8-tuumaline Qualcomm Snapdragon 617 protsessor – tegemist on aste madalama protsessoriga, kui seda on One M9-l. Siiski on see piisav, et telefon kiirelt ning ilma lag-deta töötaks. Kuid selle nõrkus lööb välja, kui hakata mängima väga suurt nõudlust nõudvaid mänge – sellisel juhul võib hakata telefon hakkima. Sama kehitb ka RAW piltide pildistamise puhul. Rääkides kaamerast, siis on see 13 MP ning võimeline väga ilusaid ning teravaid pilte jäedvustama.

Telefoni uurides jäi ka silma paar miinust – nimelt on telefoni hind võrreldes konkurentidega suhteliselt kallis ning teise miinusena võib tuua välja aku mahu mis on kõigest 2150 mAh.

Eks igal kasutajal jääb otsus ise teha, kuid anname vihje, et võimsama lipulaeva M9 hinnavahe oma sõsarmudeliga A9 on suhteliselt minimaalne!

Seniks aga vaata Elementro poolt pakutavaid nutitelefone:

Mobiilid

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy