HTC Desire 520

H TC Desire 520 on antud tootja kõige soodsama hinnaklassiga telefon. Elementro vaatleb, kas tegemist on ka väärt tootega?

Taskukohane hind, 4.5-tolline ekraan, neljatuumaline protsessor ja 8-megapiksline kaamera – kõlab esmapilgul ahvatlevana? Uurides asja lähemalt, selgub, et üldpilt ei olegi nii roosiline. Kasutusel on ajahambale jalgu jääv operatsioonisüsteem, limiteerud mälumaht ning keskmiselt nõrgem aku. Selle kompenseerib oma klassi soodsaim hind, kuid tundub, et HTC on tänu sellele ohverdanud ka rohkem kui konkurendid.

htc-desire-520-global-slate-gray-angled-listing

HTC Desire 520 näeb välja nagu teised sama tootja nutitelefonid. Eespool on tuttavad ja HTC kaubamärgiks muutunud kaks valjuhääldit, mis suudavad üllatavalt valjult heli edastada. Korpus on samuti vägagi sarnane teiste HTC seeria telefonidele, kuid tuttava metallkorpuse asemel on kasutusel plastik. Võiks õelda, et telefonil puudub isikupära – mindud on odavama palstikuga, mis tundub ka odav ning telefoni on võimalik saada ainult ühes hallis toonis.

Kasutusel on 4.5-tolline ekraan, mis suudab kuvada 940×480 pikslit. See tähendab, et ekraani tihedus on 217 pikslit tolli kohta. Mida rohkem piksleid, seda parem kuvatav pilt on. Näiteks Moto G-l on 294 pikslit tolli kohta, iPhone 6S 326 ppi-d ja 6S Plusil 401 ppi-d. Kokkuvõtlikult on tegemist üsna häguse ekraaniga, mille värvid on ebamäärased ja kus kontrastsus võiks parem olla. Võrdlusena võib tuua, et Motorola Droid-l on sama resolutsioon ning antud telefoni esitleti 2009. aasta oktoobris.

maxresdefault

Operatsioonisüsteemina on kasutusel Android 5.1 Lollipop koos HTC Sense lisaliidesega. Hetkel tundub, et uut Android 6.0 Marshmallow-it ei ole võimalik antud telefonil kasutada, kuna kasutusel on ainult 8GB kõvaketta mahtu. Nimelt kasutab uus Android hulganisti rohkem mälumahtu ning sellisel juhul ei jääks piltide, videode jms. jaoks üldse telefonis ruumi. Siiski, ühe võimalusena on seda suurendad microSD kaardi abil.

Kaamera on 8-megapiksline koos LED Flashiga ja suudab kuni 720p videosid filmida.

Kokkuvõtlikult võib õelda, et tegemist pole just kõige parema telefoniga, kuid suudab igapäevased vajadused rahuldada. Arvesse võttes ka telefoni hinna, siis oleks patt sealt midagi väga palju paremat oodata.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid nutitelefone:

Mobiilid 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy