HP Slate 10 – taskukohane tahvelarvuti

V ajad tahvelarvutit? Ei ole kindel, millist valida ning eelarve on piiratud? HP on turule tulnud täpselt Sulle mõeldud tahvelarvutiga – HP Slate 10.

HP on eelnevaltki sisenenud tahvelarvutite valdkonda, kuid „kära“ antud toodete puhul on jäänud väikeseks. Tuleb ka tõdeda, et tooted ise ei olnud ka just sellised, millega maailma vallutada. Siiski on uus HP Slate 10 piisav põhjus, et tähelepanu äratada.

HP-Slate-10-HD-2

HP Slate 10 puhul on tegemist soodsa hinnataseme tahvelarvutiga. Pakutakse teda kahes versioonis – ilma ja koos 3G toega. Mis on üllatav, et nende kahe hinnavahe on äärmiselt väike. Näitena võib tuua, et Apple toodete puhul on mobiilandmeside valmiduse hinna vahe ca. 100€.

Peab kohe mainima, et HP Slate 10 ei ole kõige õhem ja kergem tahvelarvuti turul. Samuti pole tal kõige paremad näitajad riistvara poolelt. Siiski on see piisav tahvelarvutite maailma sisenemiseks – teeb ära kõik vajaliku. Lisaks on koostekvaliteet väga eeskujulik ning disaini osas „silm puhkab“.

0888182481271-2-zoom

Tahvelarvuti külgedel astesevad micro-USB port (laadimiseks ning andmevahetuseks), 3.5mm kõrvaklappide auk ning eemaldatava plastikkatte all SIM kaardi kui ka microSD pesa. Viimase puhul on võimalik tahvelarvuti andmemahtu suurendada kuni 16GB võrra. Muidugi on külgedel leitavad ka volüümi nupud. Kõlarid on paigutatud kahjuks toote alumisse otsa – see võib põhjustada olukorra, kus kasutaja summutab heli ära. Kahju just sellepärast, et sealt väljuv heli on väga heal tasemel – suudavad väga kõvasti mängida ilma, et muutuksid kiledaks või häirivaks.

Näitajate poolest (nagu eelnevalt mainitud) ei ole HP Slate 10 tippklass, kuid seda on piisavalt, et ilusti hakkama saada. Kasutusel on 1280×800 ekraan, kahetuumaline Marvell PXA986 protsessor kiirusega 1.2 GHz ning selle jõudluse juures suudab tahvelarvuti pakkuda kuni 12 tunni ning 38 minutilist tööaega.

Elementro HP kampaania raames on ka antud tahvelarvuti saadaval eriti heade tingimustega:

HP kampaania 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy