HP ProBook 430 – väike, võimas ning ilus!

S ülearvutite valimine on muutunud üheks jube tüütuks ning aeganõudvaks tegevuseks. Poeletid on lookas erinevate suurustega ning spetsifikatsioonidega sülearvutitest – proovi sealt endale sobivaim leida. Kui otsid mõõtudelt väikest ning võimekat rüperaali, siis teeme su elu lihtsaks – HP ProBook 430!

Teeme kohe alguses selgeks selle, et tegemist ei ole kõige-kõige võimsama või väiksema sülearvutiga. Sellel on ka põhjus – need samused „kõige-kõige paremad“ sülarvutid maksavad hingehinda ning tegelikuses ei ole sellist äärmust ühelgi tavakasutajal vaja. See, aga ei tähenda, et HP ProBook 430 oleks mingitmoodi halb. Vastupidi! Kasutusel on viimaste generatsioonide komponendid, mis peavad pidevalt arenevale ja uuele tasemele küündivale sülearvutite võidujooksul mitmeid aastaid vastu.

pilt1

Arvuti südameks on kuuenda generatsiooni Intel Core i5 6200U protsessor kiirusega 2.3 GHz. Kui sellest väheseks peaks jääma, siis suudab arvuti jõudlust vajavates situatsioonides kasutada oma „Turbo“ kiirust ning saavutada 2.8 GHz-i. RAM-i on rüperaalil kaasas 4GB, mis on piisav, et mängida mänge või töödelda oma pilte. Kui sellest peaks puudu jääma mingil imelikul põhjusel, siis on kasutajal võimalus suurendada RAM-i kuni 16GB peale.

Failide, piltide, dokumentide või programmide talletamiseks on sülarvutil kasutusel ülikiire 128 GB SSD ketas, mis suudab hetkega kõik toimingud ära teha. Pildi toob kasutajani 13.3-tolline HD ekraan (graafikakaardiks Intel HD Graphics 520).

pilt2

Kõik muu – Bluetooth 4.0, Wi-fi tugi, integreeritud kõlarid, USB 3.0, HDMI, kõrvaklapi auk, mälukaardi lugeja jms. – on samuti olemas.

Soovitame soojalt! Vaata Elementro pakkumist ning täpsemaid spetsifikatsioone SIIT.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy