HP Color LaserJet Pro M452dw

U us HP Color LaserJet Pro M452dw on printer, mis eelkõige sobib väiksesse kontorisse. Ta on natukene liiga suur, et kasutada personaalprinterina, kuid piisavalt väike, et leida talle koht kontori nurgas. Trükiomadustelt on M452dw sammuvõrra konkurentidest eespool ning peaks suutma ka nõudlikuma kasutaja vajadused rahuldada.

HP Color LaserJet Pro M452dw puhul on tegemist uuendusega mudelile CLJ Pro 252dw. Viimane oli üks väga hea printer, kuid hakkas veidi ajale jalgu jääma. Antud uuenduse puhul on soojenemise kui ka trükkimiskiirus viidud järgmisele tasemele, lisatud manuaalne paberi sisestamise viis ning pabersahtleid on ühe asemel nüüd kaks. Miinusena võiks välja tuua printeri kogukus – kasvanud on nii kaal kui ka mõõtmed.

Eelmainitud pabersahtleid on kaks – ühte mahub 250 lehte, teise 50 lehte. Kui peamisesse pabersahtlisse läheb tavaline paber, siis väiksem „vend“ on mõeldud eritrükiste jaoks. Olgu see siis vähe paksem paber või hoopis blankett, millele tehakse trükiseid harvem. Võimalus on ka lisana osta 550 lehte mahutava sahtli.

M452dw puhul on rõhku pandud just ühilduvusele – võimalik on printida kõikvõimalikest seadmetest, mis sellist funktsiooni toetavad. Piisab ainult printeri ühendamisest kohalikku WiFi võrku ning tekib võimalus printida nutitelefoni või isegi pilveteenuse kaudu. Nutitelefonid, millel on NFC tugi, piisab ainult kergest puudutusest printeri vasakusse nurka ning soovitud dokument või pilt on juba peatselt paberil.

Põhiline, mis teeb antud printerist „väga hea printeri“ on ikkagi trüki kvaliteet ning kiirus. Nimelt suudab printer HP enda andmetel trükkida nii must-valget kui ka värvilist trükki 28 lehte minutis. See on üks kiiremaid antud hinnaklassi ning valdkonnad printerite seas! Trükikvaliteet nii graafikute kui ka piltide poolelt on väga hea – piisab isegi disainifirmale jäljendite väljalaskmiseks. Teksti osa võiks olla vähe parem, kuid oleme kindel, et enamus kasutajad ei suuda mingeid kaldeid selles osas tuvastada.

Kokkuvõtlikult võib õelda, et kui otsid printerit, mis suudab kiirelt su dokumendid või visandid välja trükkida, siis HP Color LaserJet Pro M452dw mõeldud just sulle! Muid variante võiks kaaluda alles siis, kui kontor on suur või ei oma trükikiirus tähtsust.

Seniks, kui uus HP Eestisse jõuab, tutvu Elementro poolt pakutavate printeritega:

Seniks, kui uus HP Eestisse jõuab, tutvu Elementro poolt pakutavate printeritega:

Printerid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy