Grillihooaeg on avatud! Chef-1 gaasigrill sinu hoovi!

L õpuks ometi on sombused, vihmased ning külmad ilma taandumas. Tähendab see vaid üht – grillihooaeg on avatud! Mis võiks olla mugavam kui grillida liha oma hoovis uue ja vinge gaasrigrilliga Chef-1.

pilt1

Tunnistame ausalt, et traditsioonilise grilliga grillimine on suhteliselt tüütu tegevus. Igakordne grillimine hakkab kontrolliga, et kas ikka sütt ja süütevedelikku on. Ühe puudumisel jääb grillimine üldse pooleli ning teise puhul võib grilli alustamine väga tülikaks muutuda. Siinkohal tuleb appi Chef-1 gaasigrill –  piisab kevadel gaasiballooni soetamisest ning ülejäänud suvi on muretu! Eks muidugi gaasiballooni kulum on individuaalne ning osadel piisab sellest isegi mõneks suveks. Suuremale entusiastile võib ette tulle juba ballooni vahetamine keset suve. Siiski ei muuda see fakti, et gaasigrilliga grillimine on ülimalt mugav tegevus – keera nuppu ning alusta!

pilt2

Chef-1 emaileeritud grillimisala suuruseks on 60×42 cm. See on piisav, et isegi tervele suguvõsale maitsvat grillliha valmistada. Lisaks on juures roostevabast terasest 60×12 cm soojendusrest. Ühtlase grillimise eest vastutab kokku 9KW võimsusega kolm põletit, mis tarbivad propaani, butaani või nende segu.

Kõrgust on grillil 112 cm, sügavust 59 cm ning laiust 122 cm. Grillimist muudavad mugavamaks mõlemal küljel asuvad abilauad ning liikumist takistavad piduritega rattad.

Vaata Elementro Chef-1 gaasigrilli superpakkumist SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy