Grand Theft Auto V nüüd ka PC-le kättesaadav

G rand Theft Auto V avaldati juba 2013 aasta septembris mängukonsoolidele Playstation ja Xbox. PC kasutajad jäeti esialgu pika ninaga, kuid mainiti, et nad ei ole unustatud ning lubati peatset versiooni ka arvutitele. Ligi 2 aastat kannatamist ja antud päev on koitnud! Nimelt teatas Rockstar 14. aprillil, et PC versoon GTA V-st on turule paisatud.


GTA V on avatud maailmaga tegevus-seiklus videomäng, mille tegevus toimub „Los Santos“ linnas ning selle ümbruses. Michael De Santa, Franklin Clinton ja Trevor Philips on mängu peategelased, kelle tegelaskujudeks mängija kehastub. Nad on kõik pärit erinevatest ühiskonnakihtidest ning ootamatute elumuutuste tulemusena ristuvad nende teekonnad nii mõnegis missioonis.

Tuntud portaalid MetaCritic ja GameRankings, kes tegelevad mängude hindamise-tutvustamisega, on andnud mängule suurepärased hinded. Esimesel neist asub GTA V kõikide hinnatud mängude pingereas esimesel kohal ning on saanud 98 punkti 100st võimalikust. Gameranking andis hindeks 97,01% 100st.

Mäng on erakordne ka sellepärast, et tekitas palju elevust ning huvi juba enne turule tulemist. Avaldamise esimesel päeval müüdi Playstation ja Xbox konsoolidele 11,21 miljonit koopiat, teenides 800 miljonit dollarit. Maagiline 1 miljardi (1 000 000 000!) USD piir purustati juba kolmandal päeval.

Muuhulgas sai Grand Theft Auto V enda nimele 7 Guinessi rekordit:

1) Paremini müüdud action-videomäng 24 tunni jooksul
2) Paremini müüdud videomäng 24 tunni jooksul
3) Meelelahutustoode, mille müük ületas kõige kiiremini 1 miljardi dollari piiri
4) Videomäng, mille müük ületas kõige kiiremini 1 miljardi dollari piiri
5) Videomäng, mis saavutas 24 tunni jooksul suurima leviku
6) Suurim müügitulu, mis on saadud meelelahutustoote müügist 24 tunni jooksul
7) Action-videomäng, mille treilerit on enim vaadatud

Tuletame meelde, et need rekordid ületati puhtalt Playstation ja Xbox platvormidele tarnitud mängukoopiate põhjal. PC peal on esimese päeva lõpuks ainult Steam (populaarne PC mängurite sotsiaalvõrgustik, kus saab osta mänge, mängude lisas kui ka mängida „multiplayer“ formaadis) platvormi kaudu müüdud juba üle 1 miljoni koopia. Põhjalikum kokkuvõte müüginumbritest tehakse kolmanda müügipäeva lõpuks – eks siis ole ka näha, mis rekordeid PC versioon ületab!

Seniks aga vaata Elementro poolt pakutavaid arvuteid ning mängukonsoole, mille peal saad edukalt mängida GTA „rekordeid purustanud“ V-te.

Playstation 4   Xbox One   Sülearvutid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy