Fujitsu Lifebook A555 – Teistsugune lähenemine

F ujitsu Lifebook A555 on uus versioon eelkäijale tähisega A544. Nagu ikka, tegemist ei ole täiesti uue arvutiga, vaid pigem uuendusega eelmisest mudelist. Ja mida tähendab uuendus? Eks ikka paremaks muutmist!


Väliselt on arvuti veidikene muutunud – ilusamaks, väiksemaks ning samuti on proovitud järgida „unibody“ ehk ühes tükis korpuse stiili. Siiski peab kohe ära mainima, et tegemist ei ole unibody korpusega, vaid hästi ära peidetud mitmeosalise korpusega. See ei tähenda mitte mingit moodi, et ta oleks halvem või viletsam – unibody korpus annab lisaks minimalistlikusele juurde ka jäikust. Kui aga võrrelda koostekvaliteeti ning arvuti jäikust, siis oleme kindlad, et see petaks meist paljudki ära!

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Palju on õppust võetud eelmise generatsiooni Lifebooki vigadest. Juurde on lisatud erinevaid porte, parandatud on klaviatuure kvaliteeti ning Fujitsu ClickPad ehk puutetundlik hiir on saanud uue ja töökindlama lahenduse.
Pilti kuvatakse 15.6-tollisele ekraanile, mille resolutsiooniks on 1366×768 pikslit. Ehk inimesed, kes kasutavad arvutit kujundamiseks või mõneks muuks täpistööks,siis tegemist ei ole arvutiga, mis on mõeldud just Sulle. Siinkohal peab mainima, et tegemist on arvuti kõige suurema miinusega. See siiski ei tähenda, et tavakasutaja jaoks oleks tegemist halva ekraaniga. Vastupidi – antud resolutsiooni ning ekraani suuruse juures on väga mugav töötada wordi, exceli jms. tarkvaraga.

8a8f2bb0-e92a-4adf-97cf-4d2762016b6f
Kui ülejäänud komponentide osas on olnud edasiminek, siis arvuti protsessori kiirusega on samm tagasi mindud. Ilmselt ei ole minimaalset kiiruse vahet tunda tavakasutaja jaoks (2.5 – 3.1 Ghz vs. 2.2 – 2.7 Ghz), kuid antud samm on tehtud ühe hea põhjusega – aku eluiga! Uued Broadwell generatsiooni Inteli protsessorid on küll veidi nõrgemad, kui eelmised, kuid see-eest tarbivad nad rohkem kui poole vähem energiat! See tähendab, et uus A555 suudab pakkuda kuni 5 tunni ja 40 minuti pikkust tööaega akule. Lisaks on kasutusel olev SSD kõvaketas ning 8 GB RAM-i on tavakasutajale enam kui rohkemat!
Elementro soovitab antud Fujitsu arvutit inimesele, kelle jaoks ei ole tähtis eelkõige ekraani resolutsioon. Tegemist on arvutiga, millel on olemas kõik muu vajalik – palju muutmälu, kiire kõvaketas ja ilus disain! Vaata lähemalt Elementro superpakkumist antud arvutile SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy