Fujifilm Instax WIDE 300 – Pilt kohe kätte!

T egemist on natukene retrohõngulise kaameraga, mille puhul pole vaja pilte viia ilmutamisse. Lihtsalt vali oma objekt, tee pilti ning võta ilmutatud pilt kaamerast välja! Nii lihtne see ongi!

Olete olnud olukorras, kus lubasite endale või perele saata nutitelefonis olevad pildid ilmutamisse ning sellest lubadusest on möödas juba mitu kuud? Usun, et paljud on olnud sellises situatsioonis. Fujifilm Instax WIDE 300 kaameraga on sellised mured unustatud. Oma lemmiklooma, koosviibimise, ürituste jpt. pildid on koheselt peale selle tegemist olemas! Nüüd on ainukeseks mureks piltide sorteerimine ning albumisse lisamine.

pilt1

Kaamera kasutab fotopaberit suurusega 86×108 mm, millest pilt ise on 62×99 mm. See tähendab, et isegi grupipildid mahuvad ilusti kaadrisse ning pilt ise on piisavalt suur, et näha ka näoilmeid. Fotokal ei ole probleemiks ka lähedal olevaid objekte pildistada – lähim teravustamise kaugus on 40 cm.

Kaameral on kasutajakogemuse lihtsustamiseks peal ka palju automatiseeritud funktsioone. Välgu juhtimine toimub automaatselt – arvesse võetakse ümbritsevat valgust ning subjektide kaugust. Lisaks on olemas ka täitevälk, mis korrigeerib tugeva ja ereda taustavalguse puhul pildistatavat subjekti. Puudu pole ka särikompensatsioon, millega saab mugavalt reguleerida kaadrit heledamaks või tumedamaks.

pilt2

Soovitame soojalt! Jäädvusta oma koosviibimised lihtsalt ning ilma vaevata koos Fujifilm Instax WIDE 300 fotoaparaadiga. Elementro pakkumist ning täpsemaid spetsifikatsioone vaata SIIT.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy