eSTAR GRAND HD Quad Core – peaaegu tasuta tahvelarvuti!

e Star Grand HD Quad Core suudab täita kõik teie ootused ja lootused ühe tahvelarvuti juures. Seda täiesti olematu hinna juures.

eStar kui tootja on Eestlastele täiesti tundmatu nimi. Kuid siiski, ärme lase ennast heidutada – nimelt on peaaegu kõikidel tootjatel oma bränd, veidi varjeeruv sisu kuid komponentide tootjad on samad (olgu selleks Intel, AMD või mõnu muu).

pilt1Antud tahvelarvutiga on võimalik teha kõike – suhelda internetis, lugeda e-raamatuid ja artikleid, vaadata filme ja fotosid ning kuulata muusikat. Eelmainitud toiminguid saab teha teada tuntud Android operatsioonisüsteemi kaudu, mille funktsionaalsuses on esmaklassiline.

pilt2Tahvel ise on 10.1-tolline ning ekraani resolutsiooniks on 1024×600 pikslit, mis baseerub mahtuvuslikul 5-punktilisel HD Screen tehnoloogial. Südameks on 1.2 GHz nelja tuumaline Boxchip A31 Cortex A7 protsessor. Teda toetab 8GB sisemälu, mida on võimalik microSD kaardiga laiendada kuni 32GB peale. Lisaks on olemas kaamera nii ees, kui ka taga (vastavalt 2MP ja 0.3MP). Professionaalseid pilte nendega ei tee, kuid olukorra jäädvustamine või Skype kõnede läbiviimiseks on need täiesti piisavad. Lisaks on olemas 2G/3G/4G LTE, GPS, Bluetooth, WiFi tugi ning microUSB ja mikrofoni pesad. Akuks on 5000 mAh liitium-ioon-polümeeraku, mis on piisav, et tundide viisi filme vaadata.

Tegemist on võimeka tahvelarvutiga, millel on peal ka telefonifunktsioon. Sobib eelkõige inimesele, kes otsib soodsat ning vastupidavat toodet! Vaata Elementero pakkumist ning spetsifikatsioone SIIT.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy