Elementro TOP Nutikellad!

E lementro pani kokku väikese ülevaate kõige parematest nutikelladest!

pilt1Apple Watch

Kui esialgsed mõtted antud toote kohta olid suhteliselt külmad, siis peale tutvumist on nad vägagi soojaks muutunud. Ajanäitamisega suudab antud nutikell väga hästi hakkama saada ning temaga kaasa käivad nutilahendused muudavad seadme eriliseks. Apple Watch-i puhul on kõik lahendused väga hästi läbi mõeldud ning muudetud vägagi kasutajasõbralikuks. Nimelt suudab antud kell sulle kuvada info, mis toimub sinu kalendris, e-mailides ning märkemetes. Lisaks on sul võimalik antud kella kaudu võtta vastu sissetulevaid kõnesid ning jälgida oma tervist –  nutikell möödab südame löögisagedust ning hoiab silma peal su liikumistel, et oleksid piisavalt tervislik. Tegelikuses on neid omadusi, mida kell suudab teha, lõputult. Loe pikemat ülevaadet Apple Watchi kohta SIIT.

 

pilt2Huawei Watch

AMLOED ekraaniga ja safiir-kristallist klaasiga nutikell on üks ilusamaid, mida me näinud oleme. Tegemist on Androidi põhjal töötava „premium“ klassi tootega, mis ei näe kohe üldse välja kui nutikell. Pigem meenutab ta tavalist klassikalist seieritega käekella! Loe täpsemat ülavaadet antud kellast SIIT.

 

pilt3Garmin Vivosmart Activity Tracker

Tegemist on minimalistliku spordikellaga, mis pigem meenutab käevõru kui käekella. Siiski on selle ilusa kesta alla ära peidetud nutikas sisu! Info kuvamine on küll veidi tagasihoidlikum kui teistel nutikelladel, kuid ajab ilusti asja ära. Vaata Garmini nutivõru ülevaadet SIIT.

 

pilt4Polar M400 HR

Tegemist on spordilembelise nutikellaga! Siin ei ole aluseks võetud aja näitamine ning selle ümber keerlevad funktsioonid (kuigi ta suudab ka neid kuvada ning teha!) vaid hoopis kehalise aktiivsuse jälgimine.  Vaata Elementro täpsemat ülevaadet Polari spordikellast SIIT.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy