Elementro TOP 2015 – Televiisorid

Eelmise aasta kõige tähelepanuväärsem televiisor on LG 55EG960V!

lg-4k-oled-tv-eg9600-1

LG 55EG960V esikoht telerite valkonnas tuli tänu harmooniale mis saavutati OLED ja 4K tehnoloogiate põimimisel. Oled kindlasti kursis, et 4K telekas on neli korda parema resolutsiooniga kui tavaline Full HD ning seda pakutakse tänapäeval juba enamus teleritel. Aga OLED? Miks see nii eriline on? Enamus 4K telerid kasutavad LED tehnoloogiat – see vajab taustavalgust, et pilti edastada vaatajale ning valgustab tervet pikslite ulatust ühtlaselt. OLED tehnoloogia puhul suudab iga piksel iseenda valgust ja värvi tekitada. See tähendab, et iga piksel suudab ennast välja lülitada (süsimustaks) ning seal kohe kõrval olev piksel võib täisheledusega töödata, ilma et nad üksteist segaks või moonutaks. Selle tulemus on äärmiselt hea kontrastsus ning väga sügavad värvid – tekitab tunde nagu vaataks väga ilusat ja välja trükitud fotot.

Teised auväärt kandidaadid:

panasonic_tx-40cs520front

Panasonic TX-40CS520

40-tolline televiisor, mis on väga kena ning on mõeldud täitma klassikalist teleri funktsiooni. Teler on ilma 3D toeta ning samuti ei ole tal 4K resolutsiooni, kuid see-eest suudab ta vaatajani väga ilusa ning värvikireva pildi tuua.

234332378alt1

Samsung UE48JU7000

Kombinatsioon teravast pildist ning kirkatest värvidest on piisav, et jääda silma. Samsungi keskmisesse hinnaklassi jääv teler meenutab pigem „premium“ klassi telerit!

js8500

Samsung UE55JS8500

Suur 55-tolline teler koos kristallselge pildiga on just see, mis muudab su kodukino elamuse unustamatuks!

kd-75x9400c_front_wall_screenfill

Sony KD-75X9405C

Otsid telerid mis tekitaks igaühes (k.a. sa ise) „Wow“ efekti? Sony kõrgklassi teler koos oma 75-tollise suuruse ning 4K pildiga on just see, mida sa vajad! Seda muidugi vastava hinna eest.

 

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid telereid ning leia endale sobivaim:

Telerid

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy