Elementro TOP 2015 – Tahvelarvutid

Selle aasta kõige tähelepanuväärsem tahvelarvuti on Apple iPad Mini 4!

iPad-Mini-4-iPad-Mini-3-iPad-Mini-2-Apple-681x361

Sarnaselt iphone 6 ja 6s-le ei ole iPad Mini 3-l ja iPad Mini 4-l disaini osas mingit vahet. Tegelikult ongi terve iPad Mini peale käega katsuvas osas ainult kaks uut uuendus – iTouch ehk sõrmelugeja ja iPad paksus, mis on viidud 6.1 mm peale!!! Siiski on tehtud Mini 4 puhul sisemiselt piisavalt „upgrade“-i ning üle on käidud ka toimivad lahendused. Ehk ekraani on jäänud samaks, kuid lisatud on erinevaid filtreid ning näiteks on ka ekraaniklaasi ja ekraani vaheline vahe tehtud väiksemaks. Selle tulemusena on iPad õhem ning e-raamatute lugemine vähem silmi kurnavam. Välja on vahetatud ka kiibistik, mille tulemusena on graafikakaart 60% kiirem ning protsessor 30% kiirem. Ehk väga hea toode tehti suurepäraseks – just selliseks, milline oleks pidanud olema just esialgne Mini 3.

Teised auväärt kandidaadid:

Amazon-Fire-Tablet-Amazon-Fire-Tablet-UK-Price-50-Pounds-Amazon-Fire-Tablet-UK-Release-Date-Amazon-Fire-Tablet-UK-Price-605914

Amazon Fire

Ei ole küll Eestis väga tuntud tahvelarvuti, kuid siiski väärib äramärkimist. Vastupidav, hea akuga ning iPad hinna eest saaks neid ca. 10 tk. Soovitame!

Surface-11

Microsoft Surface Pro 3

Võiks õelda, et tegemist on rohkem süle- kui tahvelarvutiga. Siiski on ta tahvelarvuti, millega tuleb kaasa sülearvuti funktsionaalsus. Windowsi ime!

l_10137667_001

Samsung Galaxy S2 9.7

Tegemist on täiesti tavalise suure ekraaniga tahvelarvutiga. Selles tema võlu peitubki – ta töötab ning teeb ära kõik mis vaja.

xperia-z4-tablet-black-1240x840-a07acf270af4d6789d0e83aea747b064

Sony Xperia Z4 Tablet

Väga õhuke ja võimekas tahvelarvuti. Sobib nagu valatult inimestele, kes kasutavad antud seadet mängimiseks kui ka töötegemiseks. Suudab edukalt mõlemat teha.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid Tahvelarvuteid ning leia endale sobivaim:

Süle- ja Tahvelarvutid 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy