Elementro TOP 2015 – peegelkaamerad

Eelmise aasta kõige tähelepanuväärsem peegelkaamera on Fujifilm X-T10!

fuji1website

Kõikide tehnikavidinate juures peab leidma kompromissi. Olgu selleks sülearvuti, teler või kaamera – ei ole võimalik saada ilusat disaini, head jõudlust ja kiirust ilma, et peaks varanduse selle peale kulutama. Siiski on peegelkaamerate valdkonnas Fujifilm hakkama saanud just vastupidise tootega. Fujifilm X-T10 on retrohõngulise disainiga, APS-C sensoriga ja kasutajasõbralike juhtnuppudega kaamera ning seda kõike mõistliku hinna juures! Sellest ka antud valdkonnas esikoht just temale!

Elementro soovitab!

Teised auväärt kandidaadid:

best-system-cameras-2015-canon-5ds

Canon 5DS

Tegemist on kaameraga, mis on mõeldud eelkõige just pildikvaliteedi otsijale. 50MP sensor suudab peaaegu kõik teised turul olevad konkurendid edestada. Kere võib olla küll natuke kogukam kuid see-eest suudab ta fantastilisi pilte teha.

best-system-cameras-2015-canon-750d

Canon 750D

Tegemist on ühe parima valikuga astumaks hobi-fotograafia maailma – kergesti kasutatav, töökindel ning suudab tänu uuele sensorile ja autofookusele väga ilusaid pilte teha.

best-system-cameras-2015-nikon-d5500

Nikon D5500

Nagu eelneva Canoni juures sai mainitud siis on ta üks parimaid valikuid alustavale fotograafile. Teine ja samaväärne konkurent on Nikon D5500. 24MP sensor, puuteekraan ja muud lisad on just need vajalikud lisad mis muudavad su elu palju lihtsamaks.

best-system-cameras-2015-nikon-d7200

Nikon D7200

D7200 teeb seda, mida ta tegema peab – väga häid pilte. Seda kõike tänu suurele 24.2MP sensorile ja suurepärasele ISO vahemikule.

best-system-cameras-2015-olympus-om-d-e-m5-ii

Olympus OM-D EM-5 II

OM-D EM-5 on suurepärane kaamera, kuid juba 3 aastat vana. Uus mudel OM-D EM-5 II on kauaoodatud uuendus ning see ei petnud mitte kellegi suuri ootuseid.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid kaameraid ning leia endale sobivaim:

Kaamerad 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy