Elementro TOP 2015 – Nutitelefonid

Selle aasta kõige tähelepanuväärsem telefon on Samsung Galaxy S6 Edge!

og-galaxys6edge

Galaxy S6 Edge kummutab stereotüübi, et Samsung ei oska olla innovatiivne. Veel enam lükkab ta ümber väite, et kõik mida Samsung toodab on tegelikult Apple pealt maha kopeeritud ja „plastmassiks muudetud“. Antud seade on täiesti omalaadne nii seest kui ka väljast ning tänu sellele troonib ta nutitelefonid valdkonnas esikohal!

Ühe innovatiivse asjana on kasutusel kumerad servad ehk Edge. „Esmalt kumerad telerid, nüüd kumer telefon? Kas see on nali?“- ei imesta, kui paljud just nõnda antud telefoni kohta mõtlesid. Praktilise poole pealt on antud kumeratel ekraani äärtel suhteliselt vähe väljundit (teated, otseteed jms.) kuid silmale on see ilus ning käes istub ta kui valatult.

Samsungi siseelu kohta saab ainult õelda vaid „Braavo“. Tegemist on võimeka telefoniga, mida toetab suurepärane ekraan.

Samsung Galaxy S6 Edge+ Elementro tootevalikus

 

Teised auväärt kandidaadid:

Apple-iPhone-6s

Apple iPhone 6s

Ta võib küll välja näha täpselt samasugune kui iPhone 6, kuid siiski on ta sisemiselt hoopis midagi uut. Kasutusel on uus kaamera, esmakordne ja innovatiivne Force Touch, võimsamad näitajad jpm.

Huawei-Nexus-6P-leak

Google Nexus 6P

Kui eelmine Nexus 6 oli pettumus, siis 6P koostöös Huawei’ga on suur üllataja – 2K ekraan, suurepärased kaamerad, soodne hind.

lg-g4

LG G4

See aasta oli eriline, kuna LG riietas oma telefoni nahast „kostüümi“. Korpuseid on teisigi, kuid kõigiga tuleb kaasa eeskujulik ekraan, väga hea kaamera ning võimekad näitajad.

Moto-X-Style-event-July-28-13-1280x720

Motorola Moto X Style

Motorola on kui fööniks, kes on tuhast tõusnud. Vahepeal kadunud tootja on tulnud tagasi ning võimsamalt kui kunagi varem – 2k ekraan, 21Mp kaamera ja preemium klassi koostekvaliteet on tõestuseks.

oneplus2-main

OnePlus 2

Meile küll veidi piiratud kättesaadavusega telefon (kes otsib, see leiab), kuid see-eest suurepärane seade oma hinna-kvaliteedi osas.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid mobiiltelefone ning leia endale sobivaim:

Mobiilid

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy