Elementro TOP 2015 – Nutikell

Eelmise aasta kõige tähelepanuväärsem nutikell – Apple Watch!

Apple-Watch-Trio-800x363

Kui esialgsed mõtted antud toote kohta olid suhteliselt külmad, siis peale tutvumist on nad vägagi soojaks muutunud. Ajanäitamisega suudab antud nutikell väga hästi hakkama saada ning temaga kaasa käivad nutilahendused muudavad seadme eriliseks. Apple Watch-i puhul on kõik lahendused väga hästi läbi mõeldud ning muudetud vägagi kasutajasõbralikuks. Nimelt suudab antud kell sulle kuvada info, mis toimub sinu kalendris, e-mailides ning märkemetes. Lisaks on sul võimalik antud kella kaudu võtta vastu sissetulevaid kõnesid ning jälgida oma tervist –  nutikell möödab südame löögisagedust ning hoiab silma peal su liikumistel, et oleksid piisavalt tervislik. Tegelikuses on neid omadusi, mida kell suudab teha, lõputult.

Teised auväärt kandidaadid:

huaweiwatch

Huawei Watch

AMLOED ekraaniga ja safiir-kristallist klaasiga nutikell on üks ilusamaid, mida me näinud oleme. Tegemist on Androidi põhjal töötava „premium“ klassi tootega.

lggurbane

LG G Watch Urban

Koguka ja metallist korpusega ning OLED ekraaniga LG nutikell on väga ilus! Andoird Wear operatsioonisüsteem muudab ka nutikaks ning kirsina tordil peab antud seadme aku vastu kaks päeva.

moto-360

Motorola Moto 360

Kiire operatsioonisüsteem, ilus ja lihtne disain ning juhtmavaba laadimine on muutnud Motorola nutikella üheks populaarsemaks Android Wear sektsioonis.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid tooteid ning leia endale sobivaim:

Elementro tootevalik 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy