Elementro TOP 2015 – Nutika kodu lahendused

Eelmise aasta kõige tähelepanuväärsem nutika kodu lahendus on Nest!

home-automation-nest2+(1)

Kui oled tähele pannud, siis viimasel ajal on väljas üsna külm. Kui sa loed seda suvel ning ei tunne muret, siis kinnitame, et globaalne soojenemine ei päästa sind ning varsti läheb ikkagi külmaks! Nimelt on iPodi disainer teinud nutika kodu lahenduse nimega Nest. Tegemist on termostaadiga, mille ülesandeks on kodu soojana hoida! Kui te mõtlete, et tegemist on puhtalt ilusa ja kena nupuga, kust saab temperatuuri muuta, siis eksite. Nesti taga on sensorid, algorütmid ning erinevad rehkendused mis muudavad ta nutika kodu valdkonnas esikoha vääriliseks. Nimelt suudab Nest tuvastada sinu liikumist, puhkeaega ning harjumusi. Vastavalt sellele kütab ta kodus boilerit või hoiab toa temperatuuri just sellisena nagu sina soovid. Näiteks suudab Nest tuvastada sinu asukoha ning kütta kodu vastavalt soovitud temperatuurini just siis kui sa koduuksest sisse astud. Muul ajal hoiab ta kodu optimaalse temperatuuri peal, et mitte raisata üleliigselt energiat.

Elementro soovitab!

Teised auväärt kandidaadid:

amazon-echo_1

Amazon Echo

Antud toode sai ka auväärt äramärkimist innovaatiliste toodete valdkonnas. Tegemist on kodus elava „robotiga“ mis suudab su välja õeldud soove täita – mängib muusikat, otsib ülesse su lemmikseriaali jpt. See nimekiri, mida ta teha suudab, on peaaegu lõputu!

work-lamp

Ikea Riggad

Laualamp Ikea-lt? Nutikas? Just! Tegemist on väga lihtsa ja peatselt ka vajaliku lahendusega. Nimelt suudab laualambi alus laadida sinu nutitelefoni juhtmevabalt (ku seade seda toetab). Unusta laadija kaasaskandmine, vaid pane ta laualambi alusele ning sellest piisab!

netatmo-welcome

Netatmo Welcome

Tegemist on silindirkujulise nutika kaameraga. Tegelikult võiks õelda, et tegemist on valvaja, tuvastaja, hoiataja ja hoidjaga. Nimelt suudab antud kaamera tuvastada kodus olevad inimesed ning nendest ka sulle teada anda. Lisaks suudab ta teiste nutikate lahendustega kommunikeerida ning muuta kodu vastavalt kodus olijale meeldivaks (temperatuur, valgustus jms.). Samuti hoiab ta sul laste tegemistel silma peal ning kui koju satub keegi, kelle nägu ta ära ei tunne, siis annab ta ka kohe sulle sellest teada (vargad).

philips-hue_1

Philips Hue

Tegemist on nutikate lampide lahendusega – saad kontrollida ning efektiivsust määrata oma nutiseadmest. Lisaks, kui kodus igavaks kisub, võid sa temaga juttu rääkida.

starter-kit_0

Samsung SmartThings

Nutika kodu komplekt, millega on võimalik teha nii mõndagi – leida oma võtmeid, muuta valgust, kontrollida seadmeid jms.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid tooteid ning leia endale sobivaim:

Elementro tootevalik 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy