Elementro TOP 2015 – Kõrvaklapid

Eelmise aasta kõige tähelepanuväärsemad kõrvaklapid olid AKG Y50BT!

AKG Y50BT

Antud bluetooth kõrvaklapid on klassikaline kombo ilusast disainist, kvaliteedist ning jõudlusest. AKG Y50BT on juhtmevaba kõrvaklappide standardi järgi äärmiselt erakordse helikvaliteediga. Kõik helid, alustades kõrgetest ja lõpetades madalatest, on väga selged ning juhtmevabadele kõrvaklappidele omast hakkimist ei eksisteeri. Akud peavad vastu 20 tundi ning nende otsakorral piisab kõrvaklapijuhtme kasutamisest, et kuulata edasi oma lemmik biite. Kõrvaklappe ise on võimalik laadida micoUSB kaudu. Kirsina tordil võib õelda, et tegemist on taskukohase tootega, millel pole tõsiseltvõetavat konkurenti (samas hinnaklassis).

 

Teised auväärt kandidaadid:

akgn60nc

AKG N60NC

Müra summutavad kõrvaklapid, mis ei ole suured ja kohmakad? Aga palun – AKG N60NC. Lisaks veel juhtmevabad, kerged ning aku peab vastu 30 tundi.

p5w

B&W P5 Wireless

B&W on teinud alumiiniumist ja nahast korpusega kõrvaklapid, millel on väga hea ja dünaamiline heli.

momentum_ii

Sennheiser Momentum 2.0

Kui juba esimesed Momentum kõrvaklapid olid väga head, siis uued teise generatsiooni omad on veel paremad! Lisaks headele muusikalistele omadustele on antud toode ka stiilse disainiga.

momentum_iei

Sennheiser Momentum M2 IEi

Vähesed nööpkõrvaklapid tulevad ilusama tootedisainiga kui Momentum M2 IEi. Selged kõrged ning madalad bassi.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid kõrvaklappe tooteid ning leia endale sobivaim:

Heli ja muusika 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy