Elementro TOP 2015 – Kompaktkaamerad

Selle aasta kõige tähelepanuväärsem kompaktkaamera on Sony RX10 II

sony-rx10-ii-hands-on-2

Kui vaadata hinnalipikut siis leiad ennast mõtisklemas, et tegemist on ilmselgelt ülehinnatud (sõna otseses mõttes) kaameraga. Tõsi, kuid tegemist on millegi erilisega ehk Sony RX10 II-ga!

Millega see Sony kaamera siis eriline on? Nimelt on kasutusel erinevad sensorid, mis suudavad teistele kaameratele pika puuga silmad ette teha. Näiteks suudab ta lindistada video 1000 kaadrit sekundis (tegemist ei ole kirjaveaga) ja pakub piltide puhul säriaega 1/32 000 sekundile (ka see pole kirjaviga). Antud näitajad on üldjuhul kättesaadavad ainult professionaalsetel seadmetel!

Lisame eelnevale juurde veel võimaluse lindistada 4K videosid, täiesti uue tehnoloogiaga 1-tollise CMOS sensori, Sony Fast Intelligent AF süsteemi (suudab liikuvat objekti fokuseerida 0,09 sekundiga) ning ka võimaluse pildistada video lindistamise ajal, siis saamegi ideaalse kompaktkaamera!

Elementro soovitab!

 

Teised auväärt kandidaadid:

canon_0106c001_powershot_g3_x_digital_1120052

Canon Powershot G3 X

Otsid ideaalset reisikaaslast kes jäädvustaks kõik tähtsad momendid? Veidi kandlinine ja ilmastikukindel G3 X oma 1-tollise sensori ja 25x zoomiga suudab seda teha suurepäraselt.

leica_19000_q_typ_116_digital_1160027

Leica Q Typ 116

Metallist mattmust korpus, täiskaader sensor ja tipp-klassist pildid? Leica on seda kõike suutnud ja teinud ideaalselt – ainukeseks suureks miinuseks on tema hind.

Z-FZ1000-FRONTRIGHT-L

Panasonic FZ1000

16x zoom, F2.8-F4.0 vahemikus ava, WiFi ja NFC tugi, 4K video ning kvaliteetsed pildid. Panasonic on üks Elementro kindel lemmik!

panasonic_lumix_dmc_lx100_digital_camera_1082158

Panasonic LX100

Tegemist on peaaegu samaväärse kaameraga kui seda on eelnevalt mainitud FZ1000. Lihtsalt vähe väiksemas ning teistsuguse korpuses.

sony_rx100iv

Sony RX100 IV

1-tolline CMOS sensor, 1000 kaadrit sekundis slo-mo video filmimise võimalus ning f/1.8 ava. Peaaegu nagu meie TOP esikoht, kuid natukene lihtsam ning käepärasemas korpuses.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid kaameriad ning leia endale sobivaim:

Fotokad 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy