Elementro TOP 2015 – Innovatsioon

htc_vive_white

Selle aasta kõige tähelepanuväärsem innovaatiline toode on HTC Vive!

Senimaani olid kuulnud ainult Oculus Rift kuvarprillidest? Tegelikult on neid teisigi ning üks märkimisväärne ning antud valdkonna tipus figureeriv tehistõelisuse etalon on HTC Vive! Antud toode on reaalsuseks saanud HTC ja Valve koostöös – viimane neist on tuntud kui menu-mängude Portal, Half-Life ja Team Fortress 2 loojana. Samuti kuulub neile sotsiaalvõrgustik Steam, mis on mängurite kõige tuntum sotsiaalvõrgustik. Need kaks oma valdkonna giganti on suutnud tekitada tehisreaalsuse, mis ei jäta kedagi külmaks. Ka mitte meid – sellest ka aasta 2015 innovaatilise toote esikoht!

Elementro soovitab HTC Vive tootel silma peal hoida!

Teised auväärt kandidaadid:

feature-key-features

Amazone Echo

Silindrikujuline tehisintellekt? Just niimoodi võib antud toodet nimetada – nimelt on ta üks robot-arvuti, mis kuulab sinu igat sõna ning teeb seda mida soovid. Õeldes „alexa“ või „amazon“ ärkab antud silinder ellu ning täidab peaaegu igat sinu soovi (piisab vaid selgesõnaliselt õelda) – mängib soovitud muusikat, striimib netist su lemmikseriaali, räägib anekdoote, loeb ette Wikipedia artikleid jpt.

59add6f2787968eeeb790630afc7c4ab

Apple 3D Touch

Unusta menüüd või topelt vajutused – Apple on suutnud teha reaaluseseks ühe sõrme funktsionaalsuse. Erinevaid vajutamise „surveasted“ toovad esile erinevad funktsionaalsused ning see on ülimalt mugav!

unnamed

Google Photos

Piiramatu mahuga fotopank on täiesti kasutu kui tal puudub automaatne kategoriseerimine, piltide tuvastus jms. süsteemid. Õnneks on Google Photos palju vaeva näinud ja toonud turule väga tõsiseltvõetava teenuse.

hololens-review-970-80

Microsoft Hololens

Kõrglahutusega holograafilised kuvarprillid? Just – Microsoft tahab Sinu reaalsust veelgi huvitavamaks muuta. Hetkel veel arendajatele kättesaadav toode on väga lähedal olukorrale, kus sinu igapäevasele „pildile“ lisatakse holograafilised 3D kujutused.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid tooteid ning leia endale sobivaim:

Elementro tooted 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy