Elementro TOP 2015 – Fitness seadmed

Eelmise aasta kõige tähelepanuväärsem fitness seade oli Moov Now!

moovnow_0-2

Äärmiselt lihtne, ilus ja tark fitnessi vidin. Nimelt asetseb antud vidin vastavalt trenniloomule su käe peal (ujumine, poks jms.) või jalal (jooksmine, rattasõit jms.) ning toimib kui su peronaaltreenerina! Kogu tegevus ja tagasiside käib läbi su nutitelefoni (Android või iOS) kaudu. See on hea ja halb – esiteks on sul vaja nutitelefoni (k.a. treeningul, kui soovid jooksvalt tagasisidet) kuid teisalt on see mõjunud hästi hinnale ja toote lihtsusele. Lisame, et enamus jooksjatel on telefon muusika kuulamiseks nii või teisiti kaasas. Moov Now-ga kaasa olev äpp on äärmiselt hästi välja arendatud – suudab sind motiveerida, su hetke koormust monitoorida ning anda soovitusi järgimaks tervislikke eluhoiakuid. Lisaks fitness funktsioonidele suudab ta ka su magamist-liikumist ehk päevast aktiivsust jälgida ning anda ka sellele hinnang!

Teised auväärt kandidaadid:

fitbitchargehr_0

Fitbit Charge HR

Väikese ekraaniga ja ülikerge fitness kell, mis suudab su südamelöögisagedust mõõta. Fitbit Charge HR puhul on tegemist hübriidiga, kus on kombineeritud hea välimus ning tõeline fitness funktsionaalsus.

garminfenix3_0

Garmin Fenix 3

Fenix 3 on „kõik-vajalikud-asjad-üheskoos“ fitness toode! Toode sobib nii mudas hullamiseks, mägedes ronimiseks kui ka vähe viisakamale üritusele.

sport_pulse_wireless_closeup_inside_v01

Jabra Sport Pulse

Väheke teistsugune lähenemine – tegemist on kõrvaklappidega, millel on südemlöögilugeja ja häälkäsklused sisse ehitatud. Seda kõike, et sa ei viiliks trenni tehes.

jawboneup3_0

Jawbone UP3

Stiilne fitness seade, mis suudab oma sensoritega jälgide kõiki su liikumisi ning tegevusi. Sensorite kombo suudab lisaks trennitegemisele ka su unetsükleid jälgida ning anda nõu tervislikumalt elamise osas.

withingsactivitepop_0

Withings Activite Pop

Klassikalise kella korpuses nutiseade Withings Activite Pop on piisavalt tark, et lugeda su sammud kodust tööle ning tagasi. Vanamoodsa kesta all on hulganisti innovatsiooni ning ta toimib samahästi kui ükskõik mis teine fitness kell.

zeppgolf_0

Zepp Golf

Nagu ka nimi ütleb on antud seade eelkõige mõeldud golfi harrastavatele inimestele. Suudab oma sensorite abil su löögi tugevust, suunda, kiirust jms. jälgida. Lisaks soovitub erinevaid nippe, et saaksid oma löögi perfektseks.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid tooteid ning leia endale sobivaim:

Elementro tootevalik 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy