Elementro TOP 2015 – Audio seadmed

Eelmise aasta kõige tähelepanuväärsem audio seade oli Sonos Play:5 !

play5-blk-angle

2009. aastal ei olnud olemas veel iPad-i ja turule tulid esimesed muusika striimimist võimaldavad äpid (Spotify). Samal ajal avalikustas Sonos esimese ja esialgse Sonos Play:5-e, millega oli võimalik juhtmevabalt muusikat mängida. Umbes 6 aastat hiljem tuli Sonos välja uue versiooniga – veel ilusama, veel uhkema ja veelgi võimsamaga! Ümber tehti kõik, et pakkuda maksimumi ühest väikesest „kõlarist“. Kasutusel on kolm tviiterit ja kolm 10-sendimeetrise läbilõikega bassikõlarit – sellega suudab nii mõnegi naabri endast välja ajada!

Teised auväärt kandidaadid:

addont3

Audio Pro Addon T3

Rootsist pärit firma on kasutanud klassikalist ja robustset disaini ning saanud hakkama ühe väga võimeka juhtmevaba kõlariga. Suurus ei pruugi kõigile sobida, kuid see-eest pakub kõlar 30 tunnist tööaega, millest 12 tundi on võimalik maksimum helitasemega kuulata.

b_w_zeppelinwireless_front_reflection_spotlight_white

B&W Zeppelin Wireless

Zeppelini puhul on kokku pandud premium klassi heli ning kõrgtasemel disain.

areospherelblack_b_0

Geneva Aerosphere Large

Aerosphere Large näeb välja kui heeliumit täis õhupall, mis on põranda külge kinnitatud. Sama muljetavaldav on sealt tulev heli kvaliteet.

kefmuo

KEF Muo

Alumiiniumist korpus, ilus disain ning võimas heli on täpipealt need sõnad, mis kirjeldavad antud tasku-kõlarit.

Vaata ka Elementro poolt pakutavaid audio seadmeid ning leia endale sobivaim:

Heli- ja muusika

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy