Dell Venue 8 Pro – Soodne, ilus ja käepärane.

D ell on tuntud kui üks juhtivamaid sülearvutite tootjaid maailmas. See näitab, et inimesed on Delli poolt pakutud kvaliteedi ning hinnatasemega väga rahul ning usaldavad antud tootjafirmat. Nüüd on tootevalik veelgi laienenud ning Elementro veebipoodi on tekkinud müügile Dell Venue 8 Pro tahvelarvuti!

Tegemist on 8-tollise tahvelarvutiga, mille peal jookseb Windows 8.1 operatsioonisüsteem. Viimase puhul on positiivne see, et sul on rüperaali funktsionaalsus koos tuttava kasutajaliidesega ning seda ilma „suure“ sülearvuti kestata. Kest ise on tagantpoolt mõnusast ning hästi käes püsivast plastikust tehtud. Iludusvõistlustel kahjuks Apple Mini-ga konkureerida on suhteliselt raske, kuid kõikidele teistele Windows 8.1 operatsioonisüsteemi kasutavatele tahvelarvutitele teeb antud seade pika puuga ära. Siinkohal tuleb mainida, et Apple hinnaklass on võrreldes Delli tahvelarvutiga „teisest klassist“.

Dell_Venue_8_Pro_35828030__04

Ekraanil on 1280×800 pikslit. Tegemist ei ole kõige parem ekraaniga, kuid meie poolt testides ei osanud isegi paremast puudust tunda. Nimelt suutis väike tahvelarvuti ekraan olla piisavalt selge, et saaksid hea resolutsiooniga filmi vaadata või teksti kusagilt pdf-st lugeda.

Tahvelarvuti südameks on Intel Atom protsessor ning koostöös 4830 mAh akuga on töötamise ajaks 18 tundi. See tähendab, et saaksid Tartusse ca. 8 korda edasi-tagasi sõita, ilma, et peaksid akut laadima.

dellVENUE8PRO

Elementro soovitab antud tahvelarvutit inimestele, kelle jaoks ei ole „viimane sõna“ tehnikas kõige tähtsam element. Soodne, piisav jõudlus ning käepärane seade on märksõnad, mis iseloomustavad antud seadet kõige paremini. Vaata lähemalt Elementro sooduspakkumist antud tahvelarvutile SIIT.

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy