Dell Venue 11 Pro – tahvli kehastuses sülearvuti

K ui teised tahvelarvutid naeravad Dell-i veidi kohmeka ja turskema välimuse üle, siis olukorras, kus tuleb ka tööd teha, teeb Dell silmad ette kõigile kiitsakatele tahvelarvutitele. Probleemiks pole ka aeglaseks muutumine või ülekuumenemine! Pigem on enamus tahvlitele suureks katsumuseks protsessid uuele Dell Venue 11 Pro-le kui kerge haigutus. Venue 11 Pro on tahvelarvuti kostüümis olev sülearvuti.

pilt1Me ei teinud nalja, kui ütlesime eelnevalt, et tegemist on veidi kohmekama ja turskema tahvelarvutiga. Nimelt on ligi 12 mm paksune ning 850 grammine tahvelarvuti veidikene suurem kui teised konkurendid. Siiski, ärme lase ennast petta – vaadates toote spetsifikatsiooni, siis tekib küsimus, et kuidas üldse nii tugev riistavara 10.8-tollise ekraaniga kesta ära mahutati.  

Kasutusel on Full HD ehk 1920 x 1080 ekraan, mida kohtab tahvelarvutites suhteliselt harva. Kirsina tordil on tegemis IPS ekraaniga ehk seda on võimalik jälgida nurga alt ning ekraani peegeldus on viidud minimaalseks. Pildi toob kasutajani Intel GT2 graafikaart ning südameks on kasutusel Intel Core i5 4210Y protsessor ja 4GB DDR3 RAM-i. Videode, filmide, piltide või dokumentide salvestamiseks on Venue 11 Pro-l kasutusel 128GB SSD ketas. Tasub mainida, et enamustes müügis olevates sülearvutites ei pruugi ükski näitaja sellise tasemeni küündida.

pilt2Operatsioonisüsteemiks on Windows ning kaamerateks on 8MB taga ning 2MP ees. Lisaks on kasutusel microUSB, Mini-HDMI port, USB 3.0, MicroSD jpt.

Kui otsid endale sülarvuti jõudlust ning tahvelarvuti välimust, siis on Dell Venue 11 Pro just Sulle! Vaata Elementro pakkumist ning toote spetsifikatsooni SIIT.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy