Cat S60 – esimene termokaameraga nutitelefon!

K ui mõni aeg tagasi sai räägitud tõelisest töömehe nutitelefonist nimega Cat S40, siis tänaseks on juba olemas sellest edasiarendus nimega Cat S60. Ja veel enam, seal on olemas termokaamera, mis on nutitelefonide jaoks midagi täiesti uut!

Mida termokaamera üldse teeb? Näitab pinnatemperatuuride erinevusi, mis inimesele nähtamatud. Mõõdab pindade temperatuure 15-30 m kauguselt ning tagab nähtavuse ka halbades tingimustes, näiteks suitsu sees. See võimaldab määratleda akende ja uste soojuspidavust ning hoonete niiskusastet ja isolatsiooni, leida elektrisüsteemide ja -seadmete ülekuumenemisi, vaadata objekte täielikus pimeduses. Abiks näiteks ehitusel, ekstreemspordis, kiirabitöös jt.

22222

Lisaks termokaamerale on tegemist äärmiselt tugeva ja vastupidava telefoniga. Pange tähele, tegemist on militaarstandartite järgi tehtud telefoniga, mis on vee- ja tolmukindel ning talub põrutust kuni 1-8 meetri kõrguselt maha kukkudes. Veekindlust on lubatud kuni 5 meetri sügavusele ning taluvuspiiriks on kuni tund aega. See tähendab, et mida rohkem veepinna poole, seda rohkem ka telefon vee sees võib olla.

3333

Cat S60 ekraan on puutetundlik ning tehtud Corning Gorilla Glass 4-st, mis reageerib isegi olukorras, kus näpud on märjad või hoopis kinnastega kaetud. Telefonil on 4,7’’ ekraan, 1.5 GHz kaheksatuumaline protsessor ja 32 GB telefoni mälu. Tänu 13 Mpix kaamerale on võimalik salvestada ja jagada igat ettetulevat seiklust ja hetke. Lisaks on telefonil ka 4G mobiilse interneti tugi, NFC ja WiFi.

Elementro superpakkumist antud telefonile leiad SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kõikide toodete esitatud sissemaksete ja kuutasude summad sisaldavad käibemaksu.

Kõik Elementrost tellitud elektroonikatooted on uued, avamata originaalpakendis ning sisaldavad toodete tehnilist dokumentatsiooni. Tooted saadetakse kliendile kullerfirma vahendusel ilma lisatasuta.

Klient ei oma toodet enne kui on tasunud Elementrole aastase perioodi kuutasusid või kui klient kasutab varasema väljaostu võimalust.

Toote omandamine ei ole kohustuslik. Klient võib toote tagastada, kui minimaalne rendiperiood (5 kuud) on möödunud vastavalt sõlmitud lepingu tingimustele. Täpsema info saamiseks tutvu tähelepanelikult kliendilepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Adroll privacy policy